FAME MMA

Ferrari musi znaleźć nowego trenera! Okniński nie przygotuje go do walki z Załęckim [WIDEO]

Trener Mirosław Okniński wyjaśnił, jak wyglądają jego relacje z Amadeuszem Roślikiem. Nie zamierza przygotowywać go do kolejnej walki.

Według ostatnich doniesień „Ferrari” podczas gali Clout MMA 5 ma stanąć do pojedynki z Denisem Załęckim. Kilka dni temu zaatakował „Bad Boya” poprzez social media, a konflikt bardzo szybko eskalował i doszło do ostrej wymiany zdań.

Jeśli dojdzie do pojedynku, będzie to jedno z największych wyzwań Amadeusza. Jego potencjalny rywal jest znacznie większy, silniejszy i mimo ostatnich porażek, wydaje się być gigantycznym faworytem.

Dodatkowo „Ferrari” nie będzie mógł przygotowywać się ze swoim dotychczasowym trenerem. Jakiś czas temu Okniński wyrzucił go z klubu i póki co nie zamierza zmieniać zdania. Nie podobało mu się lenistwo zawodnika, a w wywiadzie dla FANSPORTU TV oświadczył, że Amadeusz musi swoje odcierpieć, aby móc powrócić do Akademii Sportów Walki Wilanów:

– Do tej walki? Za żadne pieniądze. Po prostu musi swoje przecierpieć, być poza klubem i wtedy może doceni – powiedział na temat „Ferrariego”.

Sprawdź!  Adrian Polak rzucił się na zawodnika FAME MMA! Awantura w drodze do szatni [WIDEO]

Co ciekawe, padło również pytanie o Denisa i przyznał, że jego także nie chce w swoim klubie – Nie chcę, żeby Denis tu trenował. Akurat jak tu był, bardzo fajnie się zachowywał, był w porządku, a później się wypowiedział, że jacyś ludzie przyszli do niego i mu powiedzieli, że Okniński jest taki. Te osoby same są otoczone konfidentami.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.