KSW

Różal wróci do klatki KSW? Szpilka namawia go na głośny pojedynek

Artur Szpilka zabrał głos w sprawie Marcina Różalskiego. Przyznał, że chciałby jeszcze zobaczyć go walczącego w klatce KSW.

W ostatnim czasie sporo mówiło się o potencjalnym rewanżu „Różala” z Mariuszem Pudzianowskim. Pierwsze starcie odbyło się na KSW 35 w 2016 roku. W drugiej odsłonie Różalski rozstrzygnął pojedynek, poddając byłego strongmana.

Szpilka o powrocie „Różala”

Pudzianowski niedawno przyznał, że jest otwarty na rewanż, jeśli tylko ze strony KSW padnie taka oferta. Problem w tym, że Różalski nie trenuje już pod starty w MMA i jego menedżer przyznał, że wolałby zawalczyć w innej formule na gali Epic.

Teraz głos zabrał także Artur Szpilka, który w rozmowie z myMMApl przyznał, że namawia swojego kolegę na stoczenie głośnego pojedynku:

– Cały czas go namawiam na to, żeby walczył jeszcze rewanż z „Pudzianem”. Fajna byłaby taka walka. Nie wiem, co w planach mają włodarze, ale ja bym z przyjemnością zobaczył taki pojedynek. Jeszcze w końcówce kariery niech wpadnie parę groszy.

– Ale Marcin to Marcin. Mówi, że on w MMA już nie chce się bić. Zobaczymy. Pytanie, czego oczekuje Mariusz? Chęci zorganizowania walki, a rozmowy o walce to drugie.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.