FAME MMA

Tomasz Adamek potępił zachowanie Tyburskiego na konferencji! „Masz talent, to…”

Tomasz Adamek zaliczył spory skok z walki z Mamedem do świata freak fightów. „Góral” był świadkiem mocnych scen na wczorajszej konferencji prasowej.

Jeszcze w lutym były mistrz świata w boksie mierzył się z legendą polskiego MMA, Mamedem Khalidovem. W tę sobotę z kolei czeka go występ w walce wieczoru gali FAME 21 przeciwko Patrykowi „Bandurze” Bandurskiemu.

Tomasz Adamek wziął wczoraj udział w swojej pierwszej konferencji przed eventem FAME MMA. Biorąc pod uwagę zestawienie par można było spodziewać się tzw. dymów, czego zresztą byliśmy świadkami. Alan Kwieciński zaatakował Michała Pasternaka, a „Don Kasjo” przegiął z obelgami w kierunku Pawła Tyburskiego, który rzucił się na niego powodując niemałe obrażenia.

Tomasz Adamek o dymach na konferencji FAME 21

O ataku „Tyboriego” w bardzo mocnych słowach wypowiedział się w rozmowie z Fansportu TV Michał „Boxdel” Baron, co możecie zobaczyć poniżej. Włodarz Fame MMA podkreślił, że będzie dążył do usunięcia Pawła z organizacji.

Jak zareagował na te sytuacje Tomasz Adamek? „Góral” w rozmowie z kanałem Betclic miał dość marsową minę i jednoznacznie potępił tego typu zachowanie, przez które może wypaść jedna z walk FAME MMA 21:

Sprawdź!  (VIDEO) Zero presji, a w stawce TRZY pasy! "Wynik będzie inny!"

– Nie wiem, czy ta walka się odbędzie, bo ma rozciętą głowę. Tego się nie robi na konferencjach, tylko w ringu, w klatce. Dzisiaj jest konferencja, a w sobotę ma być walka. Nie wiadomo, czy chłopak będzie walczył. Masz talent, pokazuj go w klatce czy w ringu.

Zobacz też inne wywiady przed FAME 21:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.