PRIME SHOW MMA

„Ferrari” miał być włodarzem Prime Show MMA? Odrzucił ofertę nowej organizacji: „Nie wyobrażam sobie, że miałbym zdradzić Wojtka Golę. Razem tworzyliśmy coś tyle lat i…”

Prime Show MMA to nowa federacja, która dopiero pojawiła się na polskim rynku freak fightów i na początku przyszłego roku zorganizuje swoją pierwszą galę.

Podobnie jak w przypadku innych tego typu federacji również i tym razem Prime Show MMA oferuje pojedynki gwiazd, patocelebrytów, aktorów czy osób popularnych z social mediów. Przy okazji pierwszej gali zestawiono ze sobą głównie skłóconych rywali, którzy zapewniły dymy podczas konferencji.

W nowej organizacji zawalczą freak fighterzy znani m.in. z FAME czy innych federacji, w tym np. Mateusz Murański, Paweł Tyburski, Kruszwil czy „Stifler”.

Najgłośniejszy transfer to popularny „Don Kasjo”. Zdecydował się on odejść z FAME, żeby na dłużej związać się z Prime Show MMA. Podczas pierwszej konferencji Życiński wyjaśnił, że od dawna chciał założyć własną organizację.

W rzeczywistości Kasjusz jest jedynie twarzą nowej federacji, której właścicielami są założyciele Fight Exclusive Night. Prezes FEN od dawna mówił o stworzeniu nowej organizacji wyłącznie dla freaków, aby nie mieszać tego ze starciami sportowymi.

Co ciekawe, twarzą Prime Show MMA mógł zostać inny zawodnik FAME. Mateusz Kaniowski, który na swoim kanale przeprowadził wywiad z Amadeuszem „Ferrarim” zdradził, że freak fighter dostał ofertę od organizacji. Roślik nie chciał jednak zdradzić szczegółów.

Sprawdź!  Popek o problemach Prime Show MMA i Jóźwiaku: "Nie każdy jest tak wyrozumiały, jak ja. Czekam na ich odbicie piłeczki. Mam nadzieję, że..."

– Ja nic na ten temat… No nie wiem, były jakieś tam rozmowy. Włodarzem jest Kasjusz, ja zostałem w FAME. Nie chcę mówić na ten temat przed kamerami. Kurde nie wiem, czy to można mówić. Jakby były takie rozmowy. Kurde nie ciągnij mnie za język. Tyle mogę powiedzieć.

Przyznał, że nie przyjął oferty od Prime Show MMA, gdyż nie chciał zdradzić włodarza Wojtka Goli i rozstawać się z FAME, dla którego walczy już od drugiej gali.

– Lubię biznesmenów, którzy zarządzają Prime, ale nie wyobrażam sobie, że mógłbym zdradzić Wojtka Golę. Oczywiście wszystko ma swoją cenę, ale wiesz, co mam na myśli. Nie wyobrażam sobie, że razem tworzyliśmy coś tyle lat i mielibyśmy to zburzyć.

Źródło: YouTube Mateusz Kaniowski

Sprawdź!  (VIDEO) Trener Mirosław Okniński o ostatnim nokaucie Ferrariego podczas wywiadu! "Zawszę uczę moich zawodników, że na atak odpowiadamy huraganem"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.