FAME MMA

Murański musiał przejść operację po walce z Tańculą! Jego nos był zmasakrowany: „Złamanie w czterech miejscach. Potrzebna była interwencja chirurga”

Krzysztof Rozpara zdradził, że podczas swojej walki Jacek Murański doznał kontuzji na tyle poważnej, że po gali musiał przejść operację.

Murański niespodziewanie zaliczył swój debiut na FAME 12. Początkowo z Arkadiuszem Tańculą miał walczyć jego syn, jednak doznał kontuzji i wypadł z pojedynku zaledwie tydzień przed galą. Jacek zdecydował się go zastąpić i zmierzyć z 20-lat młodszym przeciwnikiem.

Do walki doszło w klatce rzymskiej o wymiarach 3×3 metry. Przez cztery rundy „Muran” nie wyprowadził żadnego ciosu, a sam przyjmował ogromną ilość mocnych uderzeń. Kilkukrotnie padał na deski, jednak wstawał i inkasował kolejne ciosy.

W końcu został zdyskwalifikowany po tym, jak ugryzł Tańculę i wielokrotnie łapał się siatki. Nie słuchał uwag sędziego i walka została przerwana. Wielu uważa, że Murański zrobił to specjalnie, gdyż po gali Jacek mógł tłumaczyć, że „Aroy” nie wygrał tego starcia, bo zakończyło się dyskwalifikacją.

„Muran” nie miał jednak najmniejszych szans i opuścił klatkę ze zmasakrowaną twarzą. Po gali trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację bicepsa, którą nawet zrelacjonował na swoich social mediach.

Sprawdź!  (VIDEO) Natan komentuje przerwany live! Zabrał głos po ataku na Ferrariego: "Typ odklejony od rzeczywistości. Codziennie dodaje..."

Co ciekawe, Murański nie przyznał, że musiał przejść jeszcze jedną operację. Chirurg interweniował w sprawie nosa złamanego w czterech miejscach. Jacek potwierdził kontuzję, do której doszło w trakcie walki, dopiero gdy Krzysztof Rozpara powiedział o tym w ostatnim wywiadzie.

– Gdzie drwa robią tam wióry lecą…” . Skoro już prezes Krzysztof Rozpara o tym sam powiedział…. Tak to prawda podczas walki doznałem złamania nosa w czterech miejscach i nie można było tak po prostu nastawić go po walce- potrzebna była interwencja chirurgiczna( operacja) w klinice w Poznaniu. Ale: 1) Czy mi to przeszkadzało podczas walki? Nie. 2) Czy przez pogruchotany nos szukałem pretekstu do poddania i tym samym przerwania walki przez sędziego Jarosza? Nie Czy wyleciał mi w szybę samochodu ” WIELKI PTAK ” 🤔🤨🤣😂🤣😂😉😊 Nie … 😉 – napisał na swoim Facebooku Murański.

Źródło: Facebook

Sprawdź!  (VIDEO) Marcin Wrzosek znów lżejszy od rywala! "Dość pie***lenia, bijemy się na śmierć i życie!"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.