FAME MMA

Ferrari komentuje zakończenie współpracy z Oknińskim! Odpowiedział trenerowi

Amadeusz Roślik odpowiedział Mirosławowi Oknińskiemu. Freak fighter skomentował stanowczą decyzję swojego trenera.

„Ferrari” niedługo stoczy kolejny pojedynek, tym razem w boksie na gali MF & DAZN: X Series 14. Dla wielu kibiców było to sporym zaskoczeniem, gdyż zdecydowanie nie jest to jego ulubiona formuła. W walce z „Polakiem” pokazał, że nie radzi sobie najlepiej w boksie.

Wygląda na to, że nie skonsultował tego ze swoim trenerem. Okniński przekazał, że to jeden z powodów, przez który kończy współpracę z Amadeuszem. Ma także dosyć jego lenistwa, o którym wspominał wielokrotnie:

– Amadeusz „Ferrari” zostaje usunięty z Akademii Sportów Walki Wilanów za lenistwo. To się dzieje na waszych oczach. Trener ma dość wielkiego lenistwa. Stop opie…laniu się zawodników. Koniec mojej współpracy z „Ferrarim”. Pracowałem z nim bardzo długo. To jest duży talent, ale wielki leń. Nie będę współpracował z osobą, która nie przychodzi na treningi, nie przykłada się, nie konsultuje walk.

Za pośrednictwem social mediów „Ferrari” odpowiedział trenerowi. Zasugerował, że sprawa ma drugie dno i być może do Akademii Sportów Walki Wilanów dołączy potencjalny rywal Amadeusza:

Sprawdź!  Szokujące zarobki Fabijańskiego w FAME! Zdradził, ile dostał za 82 sekundy w klatce

– Wiem, że gdzieś prawdopodobnie nasze drogi się przetną. Rozumiem perspektywę trenera i oczekiwania wobec mnie, których nie spełniałem zawsze. Czasami się elegancko przygotowałem, czasami niekoniecznie. Myślę, że tam jest drugie dno. Miała być walka z mistrzem świata. Może ten mistrz świata będzie trenował u trenera Mirka. Jak będzie trenował u trenera Mirka, to będzie to oszustwo dla mnie. Wtedy tej walki nie przyjmę. Trenera pozdrawiam.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.