FAME MMA

„Ferrari” coraz większym underdogiem! Duża zmiana kursów kilka dni przed galą FAME 13!

Już w tę sobotę na gali FAME 13 w Gliwicach dojdzie do głośnego pojedynku. Amadeusz „Ferrari” i Adrian „Polak” w końcu stoczą swoją trzecią walkę.

Na ten moment Polański ma na swoim koncie dwa zwycięstwa, jednak w ostatnim starciu z „Ferrarim” został ciężko znokautowany. Mimo to wygrał walkę, gdyż jego rywal wyprowadził nielegalne kopnięcie, po którym został zdyskwalifikowany.

Początkowo zawodnicy mieli walczyć na zasadach MMA w starciu no limit. „Ferrari” odniósł jednak kontuzję i chciał wycofać się z walki. Ostatecznie został przekonany do tego, by wyjść do klatki, jednak na zmienionych zasadach.

Starcie odbędzie się w formule bokserskiej w rękawicach meksykańskich. Zamiast walki no limit zobaczymy normalny pojedynek, w którym każda z trzech odsłon będzie trwała dwie minuty.

FAME MMA 13 obejrzymy jedynie po wykupieniu subskrypcji PPV. Cena transmisji na to wydarzenie zaczyna się już od 27,99 zł.

-> FAME MMA 13 PPV – KUP TERAZ

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

Kursy na walkę Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Adrian „Polak” Polański

Kontuzja „Ferrariego” oraz nowa formuła walki mocno wpłynęła na kursy bukmacherskie. Początkowo to Amadeusz był mocnym faworytem, teraz wszystko uległo zmianie.

Sprawdź!  (VIDEO) "Boxdel" zaatakował Jóźwiaka na face-to-face! Awantura przed galą FAME 17!

Kontuzja i duże rękawice z całą pewnością dają przewagę „Polakowi”. Trener jego rywala Mirosław Okniński jest jednak przekonany, że to wiele nie zmieni i mimo wszystko Roślik ciężko znokautuje swojego przeciwnika.

Po ogłoszeniu nowej formuły mocno zmieniły się kursy bukmacherskie. Początkowo to „Ferrari” był mocnym faworytem. Również ze względu na jego kontuzję rolę się odwróciły i wejdzie do klatki jako underdog.

Pojedynek Amadeusz „Ferrariego” Roślika z Adrianem „Polakiem” Polańskim oraz całą kartę walk FAME 13 możesz obstawić wyłącznie u legalnego bukmachera firmy BetClic.

Źródło: BetClic

Rejestrując się TUTAJ odbierzesz BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot na konto główne!

-> ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA NA FAME 13

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.