FAME MMA

Fame MMA 20 PPV. Cena, ile kosztuje? Gdzie i jak kupić?

FAME MMA 20 PPV – To już dziś! Sprawdź, jak i za ile kupić dostęp do gali? Gdzie i kiedy oglądać galę w Pay-Per-View? Czy będzie transmisja za darmo?

Już po raz dwudziesty Fame MMA organizuje galę, która elektryzuje całą Polskę. Największa w Europie federacja freak fights już od dawna sięga po zawodowych sportowców, a dziś kibice otrzymają potężną dawkę MMA. Michał „Wampir” Pasternak zmierzy się z Normanem Parke.

Gdzie oglądać Fame MMA 20 PPV?

Jak zawsze kibice zastanawiają się, czy Fame MMA 20 będzie można obejrzeć za darmo? Niestety, ale organizatorzy nie udostępniają gali za free. Tak samo sprawa ma się z transmisją TV. Na oficjalnym kanale YouTube FAME MMA udostępnione będą za to aż dwie pierwsze walki!

Aby w pełni zobaczyć galę należy wykupić dostęp PPV. Jak wykupić Pay-Per-View i ile kosztuje? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie poniżej.

OGLĄDAJ FAME MMA 20 W PPV!

PPV Fame MMA 20 – Jak wykupić?

Transmisje gal FAME MMA odbywają się w systemie pay-per-view za pośrednictwem ich strony, pod linkiem – https://famemma.tv. Aby móc swobodnie poruszać się po witrynie należy zalogować się bądź zarejestrować nowe konto, co trwa dosłownie 30 sekund. Po uzyskaniu dostępu można przejść do zakupu PPV Fame MMA 20.

Sprawdź!  Tańcula odpalił się na Ferrariego i Polaka! "Konflikt jest realny. Będą chodzili z grupą ochroniarzy"

FAME MMA 20: Cena PPV. Ile kosztuje?

Cena pay-per-view za galę Fame MMA 20 zależna jest od kilku czynników. Najważniejszą zmienną jest oczywiście wariant, który pasuje do potrzeb użytkownika. Tradycyjnie dostępne są dwie opcje.

  • BASIC – to podstawowy pakiet pay-per-view Fame MMA 20. Cena tego PPV to 39,99 zł. Oprócz transmisji na żywo w jakości 720p, przez 24 godziny dostępny będzie też zapis VOD z wydarzenia.
  • PREMIUM – to rozszerzona wersja PPV. Jej cena wynosi 44,99 zł. Stream online dostępny będzie w najwyższej jakości HD. Zapis wideo z kolei dostępny będzie aż 7 dni po zakończeniu eventu.

Ile kosztuje Fame MMA 20? Ostateczna cena za PPV na galę zależy od wybranego sposobu płatności. Opcji jest bez liku. Płatności przez stronę internetową dokonać można przelewem bankowym, BLIK-iem, kartą płatniczą, czy za pośrednictwem aplikacji: Google Pay, Apple Pay, czy też PayPal. Opłatę za galę uiścić także można płacąc SMSem, jednak jest to najdroższy z wariantów. Do niektórych bowiem doliczona zostaje prowizja.

Sprawdź!  Tyburskiemu nie spodobały się słowa Oknińskiego! Mocna odpowiedź freak fightera: "Miruś, zejdź na ziemię"

FAME MMA 20 – Transmisja PPV

Transmisja na żywo Fame MMA 20 dostępna będzie tylko i wyłącznie w PPV. Wszyscy, którzy widzieli poprzednie gale doskonale wiedzą, że freakowa organizacja „dowozi” z klimatyczną oprawą! W klatce zaś liczyć można na niesamowite starcia. Bohaterowie gali wspierani będą z trybun przez tysiące fanów, co gwarantuje moc wrażeń i niezwykłą atmosferę.

KUP PPV NA GALĘ FAME MMA – TUTAJ

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.