FAME MMA

Fame MMA 18 – Wyniki i ceremonia ważenia NA ŻYWO

Już dziś o godzinie 18:00 startuje media trening i oficjalna ceremonia ważenia przed galą Fame MMA 18. Wydarzenie odbędzie się jutro w sobotę 20 maja, a kibice mogli zobaczyć próbkę umiejętności zawodników. Poniżej znajdziecie wszystkie wyniki ważenia na żywo!

To już druga gala największej federacji freak fight w Europie w tym roku. Na Fame MMA 18 PPV raz jeszcze w walce wieczoru wystąpi Amadeusz „Ferrari” Roślik, który po porażce z Kamilem Łaszczykiem tym razem ma stoczyć aż DWIE walki jednego wieczoru!

Gdzie oglądać Fame MMA PPV?

Wyniki ważenia Fame MMA 18 na żywo

W piątek 19 maja, czyli dzień przed Fame MMA 18 PPV, o godzinie 18:00 odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia i ostatnie spotkania twarzą w twarz zawodników i zawodniczek biorących udział w gali. Tuż przed tym wszyscy fani oglądający na żywo mogą też zobaczyć próbkę umiejętności bohaterów wydarzenia na media treningu.

Gala Fame MMA 18 PPV będzie miała miejsce już jutro, czyli w sobotę 20 maja. Lokalizacją będzie Atlas Arena w Łodzi, a tego wieczoru do akcji powróci popularny Alan Kwieciński. Po spektakularnym KO w ostatniej walce teraz zmierzy się z debiutantem. Tym będzie Tomasz „Zadyma” Gromadzki, zwycięzca turnieju walk na gołe pięści organizacji GROMDA! Jak sympatyczny zawodnik odnajdzie się w klatce FAME? To okaże się już jutro.

Sprawdź!  Wrzosek mocno o aferze z Szeligą i jego byłym trenerem: "Parszywy człowiek. Nie wyobrażam sobie większego..."

Na Fame MMA 18 PPV dojdzie też do pojedynku mistrzowskiego. Arkadiusz Tańcula zmierzy się z „Wiewiórem” o tytuł kategorii średniej. Do tej walki miało już dojść na poprzedniej gali, ale wówczas pierwszy z panów wypadł na ostatniej prostej. Teraz nic nie stoi na przeszkodzi i 20 maja podczas Fame MMA 18 poznamy nowego mistrza!

-> Oglądaj FAME MMA 18 PPV na żywo!

Galę FAME 18 obejrzeć można wyłącznie przez PAY-PER-VIEW. Dostęp wykupić można TUTAJ. Cena FAME MMA 18 PPV zaczyna się już od 34,99 zł. Kwota nie jest zbyt wysoka, a emocje, które zapewnią zawodnicy są bezcenne! Jak zawsze dostępne są dwa warianty. Kliknij w baner, aby uzyskać dostęp do FAME 18 PPV.

Typy i kursy bukmacherskie na Fame MMA 18

FAME MMA 18 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera BetClic! Wszyscy nowi użytkownicy rejestrując się TUTAJ odbiorą BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymają zwrot na konto główne!

-> Otwórz konto i odbierz BONUS na Fame MMA 18! <-

Sprawdź!  "Będę wyjaśniał sprawiedliwość w tym internecie je*anym" - Don Kasjo nie zgadza się z decyzją Fame MMA

Karta walk i wyniki ważenia Fame MMA 18 NA ŻYWO

Wyniki będą aktualizowane na bieżąco od 18:00.

  • Amadeusz Roślik (80,9 kg) vs. Marcin Dubiel (81,0 kg)
  • Amadeusz Roślik (80,9 kg) vs. Kacper Błoński (80,8 kg)
  • Marta Linkiewicz (62 kg) vs. Ewa Brodnicka (61,1 kg)
  • Robert Pasut (96,4 kg) vs. Dawid Rzeźnik (97,8 kg)
  • Arkadiusz Tańcula (83,3 kg) vs. Maksymilian Wiewiórka (83,6 kg)
  • Tomasz Gromadzki (82,9 kg) vs. Alan Kwieciński (84,4 kg)
  • Piotr Szeliga (97,8 kg) vs. Michał Pasternak (101,1 kg)
  • Dariusz Kaźmierczuk (87,9 kg) vs. Natan Marcoń (89,6 kg)
  • Dominika Rybak (57,9 kg) vs. Elizabeth Anorue (57,8 kg)
  • Mateusz Spysiński (77,1 kg0) vs. Jakub Frączek (77,3 kg)

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.