UFC

Gamrot wspomina incydent z funkcjonariuszami policji! „To oni mnie zaatakowali”

Mateusz Gamrot po ostatniej wygranej gościł w programie Koloseum, gdzie został zapytany przez Łukasza Jurkowskiego o incydent z policjantami.

„Gamer” ma za sobą kolejny występ w organizacji UFC. Być może awansowałby do top 5 kategorii lekkiej, gdyby walka z Rafaelem Fizievem zakończyła się w inny sposób, ale niestety rywal doznał kontuzji. Polak z 7 miejsca wskoczył tylko jedną pozycję wyżej.

Przy okazji udziału w programie Koloseum poruszony został nie tylko temat jego walk oraz przyszłości w UFC. Padło również pytanie o wydarzenie z grudnia 2020 roku, kiedy to „Gamer” został zatrzymany po konfrontacji z funkcjonariuszami policji.

W oficjalnym oświadczeniu przekazał – Tego typu sytuacja nigdy nie powinna mieć miejsca, za co chciałem przeprosić przede wszystkim funkcjonariuszy, jak i fanów, których zaufanie nadszarpnąłem.

Teraz gdy „Juras” zapytał o tamte wydarzenia, Gamrot śmiejąc się, odpowiedział:

Generalnie to oni mnie zaatakowali. Ja się broniłem. Więc niech to oni się zastanowią kolejnym razem.

Co Jurkowski podsumował takimi słowami – Nie no, to nie było pytania.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.