UFC

Dwie deklasacje jednego wieczoru! O’Malley spotkał za kulisami pominiętego pretendenta [WIDEO]

Sean O’Malley po ostatnim zwycięstwie i obronie tytułu wyzwał do walki mistrza kategorii piórkowej, Ilię Topurię. Pominięty pretendent do korony wagi koguciej zaczepił go na zapleczu i został całkowicie zgaszony przez Amerykanina.

Popularny „Sugar” wystąpił w walce wieczoru gali UFC 299, gdzie spotkał się w rewanżu z Marlonem „Chito” Verą. Ekwadorczyk był jedynym zawodnikiem, który pokonał fightera z Arizony. Tym razem jednak był daleki od powtórzenia swojego wyczynu, który swoją drogą był efektem kontuzji Seana.

„Chito” był wyłącznie tłem dla O’Malleya. Amerykanin dominował przez pełne 5 rund i sędziowie jednogłośnie orzekli jego wygraną. Tuż po walce w rozmowie z Joe Roganem „Sugar” wyraził chęć na stoczenie walki o drugi pas – wagi piórkowej. Rywalem w starciu mistrzów byłby oczywiście Ilia Topuria, który niedawno sensacyjnie znokautował Alexandra Volkanovskiego.

Pominięty pretendent zgaszony przez O’Malleya!

Ewentualne starcie w wyższej kategorii wstrzyma oczywiście dywizję kogucią. Tu szansę walki o pas otrzymać powinien wkrótce Merab Dvalishvili. Numer jeden w drabince znajduje się na serii 10. kolejnych zwycięstw.

Sprawdź!  UFC 284. Islam Makhachev przewiduje zakończenie kariery po hitowym starciu! "To jego ostatnia walka"

Gruzin pojawił się podczas UFC 299, gdzie z bliska oglądał popisy O’Malleya. Być może liczył na wyzwanie lub jakiś trash talk z oktagonu. Nie usłyszawszy swojego nazwiska postanowił zaczepić mistrza na zapleczu.

Gratulacje, ale powinieneś o mnie wspomnieć w klatce – powiedział Dvalishvili do Amerykanina.

O k…wa, nie wiedziałem kto to – odpowiedział O’Malley całkowicie ignorując Meraba.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.