UFC

Czołowy arbiter nigdy nie będzie sędziował walki mistrza UFC! Zdradził dlaczego

Jeden z najbardziej znanych sędziów MMA, Marc Goddard, zdradził, dlaczego nigdy nie będzie pracował przy walce Leona Edwardsa.

Zawodnik z Birmingham jeszcze w tym miesiącu przystąpi do kolejnej obrony pasa wagi półśredniej UFC. Leon Edwards zmierzy się z Belalem Muhammadem podczas gali UFC 304, która odbędzie się w Manchesterze. Będzie to rewanż za zakończone przez No Contest starcie z 2021 roku.


Walkę wieczoru UFC 304 obstawicie u bukmachera Fortuna. Za założenie nowego konta i depozyt otrzymacie darmowe 30 PLN. To jednak nie wszystko! Na start dostaniecie również 3X zakład bez ryzyka do 100 PLN.

TYPKURSYBUKMACHER
Leon Edwards wygra walkę1.48Fortuna
Belal Muhammad wygra walkę2.67Fortuna

Marc Goddard o Leonie Edwardsie

Jeden z najlepszych sędziów klatkowych świata, Marc Goddard, gościł ostatnio w podcaście OverDogs. Tam wypowiedział się między innymi na temat sędziowania walk Leona Edwardsa.

Uznany arbiter nigdy nie pracował przy walkach „Rocky’ego” i nigdy nie będzie. W rozmowie zdradził powód:

Nigdy nie widzieliście mnie sędziującego walki Leona Edwardsa w UFC. I nigdy nie zobaczycie. Dlaczego? Bo byłem jego pierwszym trenerem MMA. Lata, lata temu, gdy był jeszcze amatorem. Gdy był kompletnym nowicjuszem. A teraz spójrzcie, mistrz świata wagi półśredniej UFC.

Nigdy nie zobaczycie mnie sędziującego jego walkę. Nie chcę żadnych kłopotów. Nie chcę znaleźć się w sytuacji, w której podejmę decyzję, która może być dla niego niekorzystna. Działa to w obie strony.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.