PRIME SHOW MMA

Dwa nokauty w pierwszej rundzie! Wielki Bu zmiażdżył ochroniarzy! [WIDEO]

Na ostatniej prostej przed Prime MMA 7 do rozpiski dołączył „Wielki Bu”. Patryk Masiak na zasadach boksu zmierzył się z dwoma ochroniarzami!

Zgarnij darmowe 20 zł na Prime MMA 7

Dosłownie na ostatniej prostej do karty Prime MMA 7 wskoczył „Wielki Bu”. Patryk Masiak jeszcze niedawno walczył i pokonał Denisa Załęckiego, choć wielce się przy tym nie namęczył. Gdańszczanin pojawił się na konferencji, gdzie doszło do „przyklepania” jego walki z 2. ochroniarzami Prime Show MMA.

PRIME MMA 7: Wielki Bu vs Ochroniarze – RELACJA

RUNDA 1

Ochroniarze płynnie się wymieniają doskakując do Wielkiego Bu, który notuje w kilkanaście sekund pierwszy nokdaun! W międzyczasie zasypuje ciosami drugiego, a po chwili obaj leżą na deskach! Jednego już sędzia odesłał z kwitkiem, drugi wciąż pozostaje w grze. Patryk Masiak opuścił ręce, bawi się wręcz z jedynym rywalem, którego znów powalił na deski. Bodyguard wraca na nogi, ale zaraz pada po mocnym podbródkowym Wielkiego Bu!

Wynik walki: Wielki Bu wygrał przez TKO i KO!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.