PRIME SHOW MMA

Niespodziewane zwycięstwo Żuroma! Chic nie był w stanie walczyć dalej [WIDEO]

W wyniku poważnej choroby Tomaszowi Chicowi na Prime MMA 7 wypadł rywal. W jego miejsce wskoczył freak fighter, który już raz przegrał z Tomkiem – Andrzej „Żurom” Żuromski.

Zgarnij darmowe 20 zł na Prime MMA 7

Podczas Prime MMA 7 odbył się rewanż za walkę, do której doszło podczas MMA-VIP 4. Wówczas to Tomasz Chic pokonał „Żuroma” już w 1. rundzie, co było jego jedyną wygraną we freak fightach. Wcześniej przegrał po ciosach z rąk Krystiana Pudzianowskiego.

Andrzej Żuromski dołączył do Prime Show MMA w wyniku choroby pierwotnego rywala Chica. Tym miał być Rafał Gawron, którego powikłania wyeliminowały z dzisiejszej gali. „Żurom” oprócz wspominanej przegranej ma też na koncie pojedynek z „Antykonfidentem”. Rafał Podejma poddał go w 2. rundzie trójkątem rękoma.

PRIME MMA 7: Chic vs Żurom – RELACJA

RUNDA 1

Chic od razu doskoczył do Żuroma z serią uderzeń. Oponent zachęca go do kolejnych ciosów, aż w końcu po jednym padł na deski. Tomek kontynuuje atak, nie odpuszcza ani na chwilę i kontynuuje atak na Żuromskiego. Nieliczne ciosy Żuroma w kontrze sięgają przeciwnika, który wszystko stawia na jedną kartę. Chic szuka skończenia w pierwszej rundzie, ale zaraz to on padł na deski po kolejnej szarży!

Sprawdź!  Jóźwiak szczerze o problemach Prime MMA. Organizacja była bliska bankructwa!

Tomasz Chic sygnalizuje kontuzję wchodzącemu do klatki sztabowi kontuzję i nie wyjdzie do kolejnej rundy!

Wynik walki: Andrzej „Żurom” Żuromski wygrał przez kontuzję rywala!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.