Clout MMA

Nitro odpowiedział Labyrdze! Nawiązał do afery z transseksualną prostytutką [WIDEO]

Sergiusz Górski, znany w sieci jako „NitroZyniak” odpowiedział na oświadczenie Denisa Labrygi! Popularny streamer ponownie wbił szpilkę we freak fightera.

Sytuacja między panami zaogniła się przed kilkoma dniami. Denis Labyrga prowadząc pod wpływem potrącił na pasach kobietę. Na freak fightera wylało się oczywiście sporo hejtu, a jedną z osób najmocniej komentujących był „NitroZyniak”.

Mocno ofensywne słowa Sergiusza Górskiego wywołały równie ostrą reakcję zawodnika Clout MMA. Denis Labyrga w swoim oświadczeniu zagroził streamerowi, że uderzy go przy najbliższym spotkaniu.

– Nitro, a tobie się w d…pie czasem nie pomieszało? Co ty się napinasz, jak plandeka na żuku nie znając drugiej strony medalu? Chłopie, cię spotkam, wyłapiesz listwę i się zakończy twoje napinanie przed komputerkiem ze szlugiem w mordzie, kiepie.

Nitro odpowiedział Labrydze

Nagranie Labrygi dotarło oczywiście do „NitroZyniaka”, który obszernie skomentował je na jednym ze swoich live’ów. Streamer ponownie nie gryzł się w język i dał znać, co sądzi freak fighterze:

– Masz dwie opcje. Albo wyjdziesz na farmazona, albo rzeczywiście mnie uderzysz. Jak mnie uderzysz to ja pójdę na policję, chociaż ogólnie zastanawiam się, czy nie pójść. Bo tacy nasterdyowani troglodyci jak ty myślą, że żyją w trochę innym kraju niż w tym, w którym żyją. Myślą, że skoro coś tam potrenowali, nawp…dalali się sterdyów, co niesie poważne konsekwencje to myślą, że mogą wszystko. (…) Jest to kraj prawa, w którym jeśli jesteś sp…doliną, która wsiada po alkoholu, bądź nar…tykach do samochodu i stwarza zagrożenie niewinnym ludziom, to takich ludzi się tępi.

Ten typ jest tak głupi, że on nawet k…wy nie potrafi zamówić. zaznaczył na stronie „trans”, bo miał własny samochód i myślał, że to jest rozwinięcie od transportu… totalny d…bil.

„Nitro” zaznaczył też, że nie ma nic do występów Labrygi w programach ze świata freak fightów, które sam też czasem ogląda. Jednak sytuacja, która wywołała medialną konfrontację jest zupełnie inna. Na miejscu potrąconej Laury mogła w końcu być bliska Sergiuszowi osoba.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.