KSW

Duży faworyt w walce wieczoru KSW 96! Znamy kursy na rewanż Pawlak vs. Janikowski

Paweł Pawlak już 20 lipca przystąpi do kolejnej obrony pasa wagi średniej. Mistrz KSW w swoim mieście, Łodzi, zmierzy się z Damianem Janikowskim. Bukmacherzy wskazali wyraźnego faworyta tego pojedynku.

Panowie już po raz drugi w karierze zmierzą się ze sobą w okrągłej klatce KSW. Miało to miejsce w 2021 roku podczas KSW 63, gdzie „Plastinho” i były zapaśnik dali fenomenalny pokaz umiejętności. Walkę wybrano jako najlepszą tamtego wieczoru. Paweł Pawlak zwyciężył w niej przez jednogłośną decyzję sędziów.

Już 3 starcia później fighter Octopusa Łódź został mistrzem wagi średniej, a w grudniu zaliczył udaną pierwszą obronę w starciu z Michałem Materlą. Janikowski w tym czasie pokonał Tomasza Jakubca, zaliczył kontrowersyjną porażkę z Tomem Breesem i odniósł 3 zwycięstwa z rzędu. W ostatnim pojedynku pokonał przez decyzję Tomasza Romanowskiego.

KSW 96: Kursy na walkę Pawlak vs. Janikowski

Wczoraj największa polska organizacja MMA ogłosiła, iż 20 lipca powróci do Łodzi z galą KSW 96. Walką wieczoru będzie wyczekiwany rewanż Pawlak vs. Janikowski. Napędzony serią zwycięstw olimpijczyk został wskazany przez ekspertów jako underdog tego starcia.

Sprawdź!  Szalony kupon na KSW 91! Kibic zgarnął GRUBĄ KASĘ za wygraną Joniaka!

Tę walkę, jak i całą kartę KSW 96, obstawicie na stronie i w aplikacji bukmachera Fortuna. Na nowych użytkowników czeka darmowe 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3X zakład bez ryzyka do 100 zł.

Odbieram bonusy na walkę o pas KSW

TYPKURSYBUKMACHER
Paweł Pawlak wygra walkę1.61Fortuna
Damian Janikowski wygra walkę2.32Fortuna

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.