GROMDA

„The Savage” wraca do gry! Simon Henriksen wystąpi na GROMDA 14!

Król ulicznych ustawek i dziki chuligan SAVAGE wystąpi na gali GROMDA 14: Prawo ulicy już 8 września!

Król ulicznych walk i dziki chuligan. SAVAGE wraca do gry. Prawdziwy fighterski diabeł, który nie wymięka na robocie. Legenda podziemnych ustawek nagrzany na najlepszych polskich bijoków. Czas zaznaczyć swoje miejsce w szeregu i dać ponownie krwawą jatkę.

GROMDA 14: PRAWO ULICY już 8 WRZEŚNIA. Czas na kolejny krwawy piątek.

Od kwadratowych piaskownic, bitek za szkołą, solówek pod garażami i ulicznych ustawek. Gdzie dobre chłopaki i dzielnicowe łobuzy hartowały swój charakter. Każdy facet miał swoje słowo, codziennie budował szacunek i kierował się prawem ulicy. Uliczny świat ze swoimi prostymi zasadami, podwórko które pożerało osiedlowych cwaniaczków, a środowisko nagradzało wytrwałych i twardych graczy. Witamy w świecie walk na gołe pięści, GROMDA.

Czas zebrać królów ulicy, chuliganów ze stadionów, legendy dzielnicy, hardych uliczników, fascynatów dobrej bitki i wyszkolonych łamaczy kości. Polskie chłopaki z blokowisk, awanturniczy travellerzy, angielscy zadymiarze, francuscy rozrabiacze oraz cała zgraja awanturników i nierządników. Będzie brutalnie, ostro i krwawo i … nie będzie miękkiej gry!

Sprawdź!  Brutalne starcie otwiera galę GROMDA 11! "Scarface" rozbity przez "Gorillę"!

Już 8 września czas ponownie pogruchotać kości i polać juchy!
KUP PPV na http://GROMDA.tv
Limitowana pula biletów na https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/gromda

Źródło: Informacja prasowa

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.