KSW

Errol Zimmerman po face-to-face z Marcinem Różalskim: „Robię, co chcę i w klatce będzie tak samo”

Już dzisiaj do klatki KSW powróci Marcin Różalski, który ostatni raz w największej polskiej federacji walczył w 2017 roku. Tym razem nie stoczy jednak pojedynku w formule MMA.

Różal” zmierzy się z ikoną kickboxingu Errolem Zimmermanem. Starcie odbędzie się na nietypowych zasadach. Jest to pierwszy taki przypadek w historii KSW. Zawodnicy zawalczą w małych rękawicach w formule K-1, a każda z trzech rund będzie trwać 5 minut.

Podczas wczorajszej ceremonii ważenia zawodnicy stanęli twarzą w twarz, jednak Zimmerman za bardzo zbliżył się do swojego przeciwnika. Różalskiemu nie spodobało się zachowanie rywala i od razu zareagował, a Errol nieco się wycofał.

Zimmerman o face-to-face z Różalskim

Po ceremonii ważenia fighter rozmawiał z dziennikarzami i został zapytany o całą sytuację. „Różal” bowiem przyznał w wywiadzie, że nie podoba mu się takie zachowanie. W odpowiedzi Zimmerman wyjaśnił, że w taki sposób chciał sprawdzić swojego przeciwnika. Przypomniał face-to-face z Rico Verhoevenem, kiedy to rywal od razu się wycofywał, gdy tylko Errol zbliżał się do niego.

Sprawdź!  Martin Lewandowski o przyszłości Soldicia: "UFC przyśpieszyło rozmowy, ale decyzja..."

– To jego opinia, nie obchodzi mnie to. Robię, co chcę i w klatce też zrobię to, co chcę. Walka to walka, a staredown to staredown. Chcę poczuć mojego rywala, chcę zobaczyć, co jest jego siłą. Dlatego, to zrobiłem. Jeśli sprawdzisz staredown z mistrzem Rico Verhoevenem, kiedy poszedłem, wystraszył się, wycofał. Nie chce powiedzieć, że się boi, ale w miły sposób powiedział: cofnij się, nie podoba mi się to. Szanuję to. Spojrzałem w jego oczy. Poczułem energię.

Kursy bukmacherskie na walkę „Różala”

Według bukmacherów dużym faworytem pojedynku na KSW 71 jest debiutujący w federacji Zimmerman. Fighter nie ma jednak za sobą najlepszego okresu, ponadto Różalski będzie wyjątkowo zmotywowany, żeby jak najlepiej zaprezentować się w starciu, które może zakończyć jego karierę w sportach walki.

Całą kartę walk KSW 71 obstawisz w serwisie STSBukmacher oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

Sprawdź!  Intensywne treningi Roberto Soldića do hitowej walki z Mamedem Khalidovem! (VIDEO)

-> ODBIERZ BONUS NA KSW 71

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.