KSW

Gamrot wierzy w Mameda! Wskazał atuty, dzięki którym pokona Adamka

Zaledwie godziny dzielą nas od hitowego starcia legend, w którym Tomasz Adamek zmierzy się z Mamedem Khalidovem. Swój typ na ten pojedynek wskazał też Mateusz Gamrot.

Popularny „Gamer” to pierwszy w historii organizacji KSW podwójny mistrz. Polski fighter sięgał w przeszłości po koronę wagi lekkiej i piórkowej, zapisał się w annałach i udał się do UFC spełniać sportowe ambicje. Tych nie można też odmówić Mamedowi Khalidovowi, który jutro po raz pierwszy w karierze wystąpi w boksie. Jego rywalem podczas XTB KSW Epic będzie legenda tej formuły walki, Tomasz Adamek.

Odbierz kod PPV za 10 zł i oglądaj Adamek vs Khalidov

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. W kilka minut możesz odebrać jeden ze 150. PPV! Jak otrzymać kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.
Sprawdź!  Szef KSW chciałby rewanżu Szpilki z Wrzoskiem! Skomentował 14-sekundową walkę

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Gamrot wskazał faworyta w walce legend!

Niemal cały świat bokserski klarownie mówi o tym, że dla Tomasza Adamka opcje są dwie: albo wygra przed czasem, albo wygra na punkty. Podkreślają oni, jak wiele lat na treningach spędził „Góral”, nie wspominając już o doświadczeniu ringowym.

Mimo to wielu fighterów MMA (choć nie tylko!) jako wygranego wskazuje Mameda. Podobnie jest w przypadku Mateusza Gamrota, który wskazał też na atuty Khalidova, które jego zdaniem pomogą mu zwyciężyć:

W tej walce stawiam na Mameda z tego względu, że będzie szybszy, będzie zwinniejszy, będzie bardziej ruchliwy. No i reprezentuje MMA – powiedział „Gamer” w materiale w social mediach KSW.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.