MMA

Druga konferencja Hybrid MMA 4 za nami! Andryszak gotowy na sobotnią walkę [WIDEO]

Odliczamy ostatnie godziny do HYBRID MMA 4 – „NEXT LEVEL”! Za nami druga konferencja przed galą, a podczas niej prawdziwy rollercoaster emocji!

Tego nie spodziewał się nikt! Na ostatniej prostej z freak’owego main-eventu wypada Marvin Kruciński, planowany rywal Piotra Tyburskiego. W jego miejsce wskakuje Armin Pawlak, który na papierze jest zdecydowanie większym wyzwaniem dla „Tyboriego”. Armin ma w swoim dorobku medalu Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w kickboxingu, także szykuje się starcie dwóch bardzo mocnych strikerów. Ciężko o lepszą reklamę nowego, freak’owego main-eventu!

Do zmiany doszło także w walce trenera Przemysława Szyszki. Z walki wycofał się doświadczony Vaselin Dimitrov, jednak organizacji udało się znaleźć zastępstwo. Na ostatni moment do karty walk wskakuje Bartek Paszczyk, Polak, który większość swoich walk stoczył na Wyspach Brytyjskich.

Ostatnią walkę stoczył w 2022 roku, kiedy to pokonał prawdziwego obieżyświata, jeśli chodzi o klatki MMA, Craiga Allena. Czy „Destroyer” zaskoczy i dopisze do swojego rekordu najcenniejsze zwycięstwo w karierze? Czy jednak Przemysław Szyszka pokaże wyższość swoich umiejętności, talentu i doświadczenia? Przekonamy się już w sobotę!

Sprawdź!  "Szczena" ostro trenuje przed VIP-MMA 2. Po wygranej chciałby zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim [WIDEO]

Druga konferencja przed Hybrid MMA 4

Wczorajsza konferencja wyniosła emocje na zupełnie nowy poziom. Im bliżej do gali, tym trudniej jest utrzymać ciśnienie, co pokazali „Dziku” i „Jay”, którzy nie wytrzymali napięcia i ruszyli na siebie. Do przedwczesnej walki nie doszło tylko dzięki interwencji ochrony.

Iskrzyło także pomiędzy Wiktorią Stein i Dominiką Stosio. Panie wielokrotnie pokazywały swój temperament i nie mamy wątpliwości że podobnie będzie już w najbliższą sobotę!

Gala HYBRID MMA 4 – „NEXT LEVEL” już w sobotę, 20 kwietnia w hali CRS w Zielonej Górze

Pierwsze 3 walki, a także występ specjalny i prezentacja zawodników karty głownej dostępne w otwartej transmisji na naszym kanale YouTube -> https://www.youtube.com/@HybridMMAtv

Link do zakupu PPV -> https://bit.ly/hybrid4ppv

Bilety dostępne na stronie -> https://abilet.pl/wydarzenie/hybrid-mma-4-next-level-12648

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.