GROMDA

Doświadczony Rambo zasila szeregi GROMDY! Walczył w KOTS i WOTORE!

Organizacja GROMDA zapowiedziała kolejnego zawodnika, którego zobaczymy w akcji, podczas zbliżającego się wydarzenia.

Już 1 grudnia odbędzie się GROMDA 15, a jej najważniejszym pojedynkiem będzie starcie mistrza Mateusza Kubiszyna z Łukaszem Parobcem. Do ringu powracają również Vasyl Halych czy Bartłomiej Domalik. Na kibiców dodatkowo czeka wiele debiutów.

Ostatnim ogłoszonym zawodnikiem jest chuligan Górnika Wałbrzych „Rambo”, który ma za sobą doświadczenie w walkach na gołe pięści. Bił się nie tylko na ulicy, ale także w takich organizacjach jak King Of The Streets czy WOTORE, gdzie wygrał 4 z 5 walk.

Federacja przy okazji zapowiedzi, wbiła również szpilkę we freak fighty:

Chuligan Górnika Wałbrzych. Polski Tom Hardy, który rozgromił ulicznych królów walk bez zasad KOTS. Inwestor w nieruchomości oraz fascynat czystej przemocy i podziemnej rąbanki na gołe piąchy… do ostatniej kropli krwi. Czas na turniej GROMDA 15.

Podziemny krąg, miejsce, o którym się mówi, ale nie każdy ma tam wjazd. Urokliwość zatęchłej piwnicy oraz aura charakternych solówek, gdzie zahartowani goście szukają dobrej bitki. Tutaj nikt nie jest romantykiem… ani też nie pyszczy.

Elitarna speluna w świecie gdzie klaun mieni się cesarzem, bycie kukiełką to chluba, a prawie wszędzie można wykrzyczeć sobie walkę. Tutaj jest zdecydowanie inaczej. Szacunek i zasady… albo zostaniesz szybciutko pogoniony.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.