Zawodnicy

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński jest byłym zawodnikiem boksu olimpijskiego oraz  aktualnym włodarzem organizacji Prime Show MMA. Urodził się 1 stycznia 1992 roku w Gdańsku.

Kariera sportowa

„Don Kasjo” przygodę ze sportami walki zaczął od boksu olimpijskiego. Rywalizował w półzawodowej lidze WSB w drużynie Hussars Poland. Zasłynął jako uczestnik programu „Ex na plaży Polska„, gdzie doszło do spięcia między nim, a Dawidem „Ambro” Ambroziakiem.  Doprowadziło to finalnie do zakontraktowania ich walki, z której jednak rywal Kasjusza wycofał się z powodu kontuzji.

Na zastępstwo wskoczył Adrian Polański i Życiński pokonał go decyzją sędziowską. Finalnie doszło do pojedynku z „Ambro” i „Don Kasjo” wyszedł zwycięsko ze starcia, które odbywało się na zasadach kickboxingu.
Następnie na gali Fame 6 Kasjusz zmierzył się z Maciejem Ratajem i poddał go duszenie, gilotynowym. Kolejnym starciem była potyczka z Marcinem Najmanem, które było zakontraktowane w boksie. Zakończyło się ono dyskwalifikacją po tym, jak „El Testosteron” obalił, a następnie kopnął Życińskiego.

Na FAME 10 „Don Kasjo” stoczył kolejny pojedynek na pięści, tym razem z Normanem Parke. Przegrał go przez jednogłośną decyzję sędziów, co wywołało niemało kontrowersji. Następnie na gali FAME 12 Kasjusz stoczył dwie walki jedną po drugiej, obie w boksie. Najpierw wygrał z Marcinem Wrzoskiem, a następnie z Michałem „Boxdelem” Baronem. Oba starcia zakończyły się jednogłośną decyzją sędziów.

Sprawdź!  Patryk Kaczmarczyk

Kilka miesięcy później Kasjusz Życiński został ogłoszony twarzą nowej federacji: Prime Show MMA. Na debiutanckiej gali „Don Kasjo” stanął w szranki z Mateuszem Muranskim i po raz kolejny w karierze zwyciężył jednogłośną decyzję sędziów w boksie. Po licznych problemach zdrowotnych Kasjusz wrócił do startów na Prime MMA 4, gdzie zmierzy się z „Popkiem Monsterem”, którego szybko i brutalnie rozbił.

W kolejnym pojedynku „Don Kasjo” spotkał się z Dominikiem Zadorą. Życiński zgodził się na starcie w małych rękawicach, przez co nie mógł chować się za podwójną gardą. „Japoński Drwal” dał freak fighterowi lekcję i skończył go ciosami w 3. odsłonie.

5 ostatnich walk:

Porażka Dominik Zadora TKO w 3. rundzie, Prime Show MMA 5, (Wrocław) 01.07.2023 – walka w boksie
Wygrana
Paweł „Popek” Mikołajuw KO w 2. rundzie, Prime Show MMA 4 (Szczecin) 26.11.2022 – walka w boksie
Wygrana
 Mateusz Murański jednogłośna decyzja Prime SHOW MMA 1 (Łódź) 19.02.2022 – walka w boksie
Wygrana Michał Baron jednogłośna decyzja FAME MMA 12 (Gdańsk/Sopot) 20.11.2021
Wygrana Marcin Wrzosek jednogłośna decyzja FAME MMA 12 (Gdańsk/Sopot) 20.11.2021

Sprawdź!  Szpilka chciał zawalczyć z "Don Kasjo"? "Walka była prawie dogadana. W grę wchodziły spore pieniądze"

W pigułce
Ile lat ma Don Kasjo?

30 lat (1.01.1992)

Jaki rekord ma Don Kasjo?

MMA:

Stoczone 2 walki, 2 zwycięstwa, 0 porażek, (2-0)

Boks:

Stoczone 7 walk, 5 zwycięstw, 2 porażki (5-2)

Kickboxing

Stoczona 1 walka, 1 zwycięstwo, 0 porażek (1-0)

Styl walki Don Kasjo?

Boks

W jakiej kategorii wagowej walczy Don Kasjo?

Półciężka/cięzka

W jakim klubie trenuje Don Kasjo?

Paco MMA

Kto jest trenerem Don Kasjo?

Marek Chrobak

Kiedy Don Kasjo stoczył ostatnią walkę?

01.07.2023 (Porażka przez TKO z Dominikiem Zadorą)

Z jaką organizacją ma aktualny kontrakt Don Kasjo?

Prime Show MMA

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Sprawdź również
Close