UFC

Najpierw zmiana rywala, teraz dramat na ważeniu! Przeciwnik Bryczka nie zmieścił się w limicie [WIDEO]

Ihor Potieria nie zmieścił się w limicie kategorii średniej na ważeniu przed UFC Vegas 86. Rywal Roberta Bryczka nie zrobił wagi.

Już dziś w Las Vegas odbędzie się kolejna gala organizacji UFC. Wczoraj w trakcie ważenia rozegrało się kilka dramatów, gdyż trzech zawodników przestrzeliło limity wagowe podczas pierwszej próby.

Ostatecznie tylko jeden zawodnik nie wypełnił limitu kategorii średniej, niestety mowa tu o Ihorze Potierii, czyli rywalu Roberta Bryczka. Ukrainiec ma jednak ku temu powód, gdyż wskoczył do rozpiski na zastępstwo w ostatnim tygodniu przed galą UFC Vegas 86.

Potieria walczył wcześniej w kategorii półciężkiej i miał zamiar w tym roku zejść do dywizji średniej. Trenujący na co dzień w Warszawie zawodnik nie był jednak w stanie zbić do 185 funtów. Ihor ważył 187,5 funta jednak nie sama waga, a to jak wyglądał zawodnik było niepokojące.

Potieria z trudem doczłapał na wagę i było widać, że jest skrajnie wyczerpany po żmudnym procesie zbijania wagi. Materiał video na którym Ukrainiec melduje się na wadze możecie zobaczyć poniżej.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.