Clout MMA

Don Kasjo skomentował wywiad Denisa: „Trzeba się zgodzić z płaczkiem…” [VIDEO]

Kasjusz Życiński, czyli popularny „Don Kasjo” skomentował wywiad Denisa Załęckiego po walce z Michałem Pasternakiem.

Popularny „Bad Boy” powrócił do klatki Clout MMA na ostatniej gali, która miała miejsce w katowickim Spodku. Torunianin miał zmierzyć się z „Ferrarim”, który jednak wypadł z powodu problemów rodzinnych. Jego miejsce zajął za to inny zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów.

Michał Pasternak zgodnie z przewidywaniami pokonał Denisa Załęckiego, choć dopiero przez decyzję. „Bad Boy” pokazał się z naprawdę dobrej strony, napierał na „Wampira” i zdaniem niektórych zrobił wystarczająco, by przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Don Kasjo skomentował słowa Denisa

W wywiadzie po walce Denis Załęcki przyznał, że rewanż z Pasternakiem nie byłby najbardziej atrakcyjną opcją dla kibiców. Jest kilka walk, które wywołałyby o wiele większe emocje konfrontacjami słownymi. Wśród nich Torunianin wymienił starcie z „Wielkim Bu”, Omielańczukiem, czy jak to ujął: „tym lamusem Szeligą, czy z tą, k…wa, dz…wką Don Kasjo”.

Konflikt między freak fighterami trwa już od bardzo dawna, a Życińskiemu nie umknęły słowa Denisa. „Don Kasjo” odpowiedział na nie na swoim Instagramie. Tradycyjnie samozwańczy „Król” wbił z ironią skomentował wypowiedź „Bad Boya”:

Sprawdź!  Denis ma większe szanse w boksie? Marcin Wrzosek wytypował walkę wieczoru Clout MMA 2 [WIDEO]

– Masz rację, wiele możliwości na wp…dol masz, tu akurat trzeba się zgodzić z płaczkiem.

Kasjusz wyśmiał też postawę, jaką kieruje się Załęcki i dodał, że nie jest to dobry przykład dla młodzieży.

Jak byłem młodszy, to byłem „zapatrzony” w tych pseudo gitów, (a potem zostawałem sam) a oni byli jeszcze w miarę. Ale szkoda, że nie było takich, jak pe*is, bo pewnie szybciej bym zrozumiał, że to bujda i wiele problemów by mnie ominęło, ale może to było potrzebne, by śmiać się z tych „GANGSTERÓW W TOREBKACH”.

A dla młodzieży przekaz: nie bierzcie z tych faj przykładu, to jest g…no warte. Kiedyś też byłem „JP na 100%”, a teraz znam multum POLICJANTÓW CO MAJĄ WIĘCEJ ZASAD I CHARAKTERU NIŻ CO PSEUDO GICI.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.