Clout MMA

Znamy kursy na walkę Adama Josefa! Stoczy 6 rund w pojedynku 2vs1

Znamy kursy bukmacherskie na pierwszy pojedynek ogłoszony przez organizację Clout MMA. Wszystkie gali nadchodzącej gali obstawisz wyłącznie w Fortunie!

Freakowa federacja rozpoczęła odsłanianie karty walk mocnym pojedynkiem. Po raz pierwszy będziemy mieli okazję obejrzeć takie starcie. 8 czerwca podczas Clout MMA 5 w organizacji zadebiutuje Adam „AJ” Josef i stanie przed wielkim wyzwaniem.

Kursy na walkę Adama Josefa z dwoma rywalami

YouTubera czeka trudna przeprawa, gdyż zmierzy się z aż dwoma rywalami. Kacper Błoński i Zbigniew Bartman będą wchodzić do klatki na zmianę po jednej rundzie. Łącznie Josef stoczy 6 odsłon na zasadach K-1, a sędziowie wskażą wygranego w obu starciach. Oznacza to, że możemy zobaczyć jednego lub dwóch zwycięzców.

Bukmacher efortuna.pl przygotował kursy na podwójną walkę. Przypominamy, że jest to jedyny serwis, w którym możesz obstawiać gale Clout MMA, a na start oferuje fenomenalne bonusy. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Sprawdź!  Denis Załęcki zawalczy z Wielkim Bu na Santa Clout! Znamy faworyta i zasady walki!

Odbierz bonusy i obstaw galę Clout MMA 5

W starciu z Błońskim wyraźnym faworytem jest „AJ”, natomiast w drugim pojedynku kursy są wyrównane. Trzeba jednak zaznaczyć, że będą one zmieniać się bardzo szybko, mimo że do gali został ponad miesiąc.

TYPKURSYBUKMACHER
Adam Josef – Kacper Błoński1.52 – 2.21Fortuna
Adam Josef – Zbigniew Bartman1.80 1.80Fortuna

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.