FAME MMA

Don Kasjo pewny siebie przed walką z Adamkiem. Zapowiedział NOKAUT na FAME 22!

Don Kasjo jest więcej niż przekonany, że pokona Tomasza Adamka. Freak fighter zapowiedział, że znokautuje byłego mistrza świata na FAME 22!

Wielkimi krokami zbliża się gala FAME 22, która odbędzie się na PGE Stadionie Narodowym. Wiemy już, że dojdzie do debiutu Krzysztofa Włodarczyka w MMA przeciwko „pashyBicepsowi”, czy pojedynku ojca „Bandury”, „Kierasa” z Dawidem „Crazym” Załęckim.

Wczoraj oficjalnie potwierdzono kolejne hitowe starcie: Adamek vs. Don Kasjo. Walka w boksie odbędzie się na dystansie 4 rundy po 3 minuty każda.

Don Kasjo zapowiada nokaut!

Social media FAME MMA zapłonęły od komentarzy pod postem z ogłoszeniem starcia „Górala” i jednego z najlepszych pięściarzy we freakach. Tomasz Adamek to żywa legenda polskiego boksu, a walką z „Bandurą” pokazał różnicę w poziomach.

„Don Kasjo” jest jednak więcej niż pewny siebie. Pod postem organizacji ogłaszającym pojedynek na PGE Narodowym Życiński zapowiedział nokaut na „Góralu”!

Taksówkarz przekona się na własnej skórze, co to znaczy przygotowany “Don Kasjo” – napisał freak fighter w komentarzu, po czym dodał: – Taksówkarz dostaje KO.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.