FAME MMA

Znamy kolejną walkę FAME 22 na PGE Narodowym! Adamek zmierzy się z Don Kasjo

FAME MMA potwierdziło wyczekiwany pojedynek! Podczas gali na PGE Stadionie Narodowym Tomasz Adamek powróci do klatki, żeby zmierzyć się z Kasjuszem Życińskim.

O tej walce mówiło się od momentu, gdy tylko federacja ogłosiła galę na PGE Narodowy. „Góral” nawet przekazał przez Mateusza Borka, że chce zmierzyć się z „Don Kasjo”. Freak fighter jednak niedawno przekazał, że pojawiły się problemy negocjacyjne i nie wiadomo, czy dojdzie do pojedynku.

Adamek vs „Don Kasjo” na PGE Narodowym!

Federacja na szczęście stanęła na wysokości zadania i doprowadziła do starcia, którego kibice chcieli od dłuższego czasu. Walka odbędzie się oczywiście w boksie na dystansie 4 rund po 3 minuty. Tak federacja zapowiedziała pojedynek:

Legenda polskiego pięściarstwa – Tomasz „Góral” Adamek, po wygranej z Bandurą, nie zatrzymuje się i idzie po głowę kolejnego, legendarnego freaka – Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego! Wszyscy poznaliśmy się na nim ostatnio: „Jak Adamek jest szybki, to i wygra z każdym”!

Natomiast Kasjusz jest uważany za jednego z lepszych, jak nie najlepszych freaków w boksie. To będzie z pewnością jego najważniejsza walka! Znany ze swojego ciętego języka Życiński ma przed sobą bardzo ciężkiego rywala, lecz jak wszyscy wiemy, on kocha ciężkie wyzwania…

Panowie już pod koniec wakacji spotkają się w boksie, na dystansie 4 rund po 3 minuty każda! W tej walce zadecyduje szybkość Adamka, czy “Hollywood” Kasjusza? Przekonamy się o tym już 31 sierpnia.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.