KSWPRIME SHOW MMA

„Don Kasjo” o starciu z Arturem Szpilką: „Żeby król się zgodził na walkę, to musi w końcu coś wygrać”

Kasjusz Życiński w ostatnim wywiadzie odniósł się do potencjalnej walki z Arturem Szpilką. Wyjaśnił, czy kiedyś dojdzie do takiego starcia.

O tym zestawieniu mówi się już od dawna. Jak zdradzili sami zawodnicy, była już oferta pojedynku, jednak ostatecznie do niego nie doszło. Nie wykluczone, że zawodnicy zmierzą się w przyszłości.

Niedawno Szpilka pytany o walkę z freak fighterem, nie dał mu żadnych szans. Przyznał, że gdyby poniósł porażkę, musiałby całkowicie zakończyć swoją sportową karierę.

„Don Kasjo” odpowiada Szpilce

W ostatnim wywiadzie dla kanału Rocky Boxing Night freak fighter został zapytany o ostatni wywiad Artura Szpilki. Wyjaśnił, że jeśli „Szpila” chce z nim walczyć, to musi zwyciężyć najbliższy pojedynek.

– Sam sobie narzuca presję. Już tyle razy mówił, każdy jego ostatni rywal to miał być kotlet, ale okazało się inaczej. Zobaczymy. (…) Na pewno musi wygrać, jeżeli już tam mówi o mnie. Żeby król się zgodził na walkę, to musi coś wygrać w końcu.

Freak fighter przyznał, że ciężko jest mu się zmotywować do zrobienia pełnych przygotowań do pojedynków. A jeśli ma walczyć z Arturem Szpilką, musi być w pełni gotowy na taką walkę.

Sprawdź!  "Don Kasjo" o walce Szpilki z Denisem: "Żenująca. Z kontuzją wychodzisz tylko dla hajsu. Nie wiem, kogo gorzej ocenić"

– Z Arturem to wiadomo, jest na jakimś poziomie, więc bym musiał sobie sam odpowiedzieć, czy się zmotywuję na trzy miesiące przygotowań bez zabaw i wtedy pokaże mu, jak kotlet bije.

Na koniec Kasjusz Życiński zapowiedział, że niedługo przejdzie operacje i po odzyskaniu zdrowia będzie myślał o ewentualnym powrocie do walki. Wtedy być może zdecyduje się na starcie z Arturem.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.