PRIME SHOW MMA

Don Kasjo o angażu Binkowskiego w Prime Show MMA: „Wolę z takimi ludźmi nie toczyć pojedynków”

Za kilkanaście dni „Don Kasjo” zmierzy się w kolejnej walce wieczoru Prime Show MMA. Na 5. gali zmierzy się z Dominikiem Zadorą, a w ostatnim wywiadzie został zapytany potencjalną walkę z innym zawodowcem.

O debiucie „Japońskiego Drwala” we freak fightach mówiło się już od dawna. Na Prime Show MMA 5 Zadora nie będzie mógł jednak skorzystać ze swojej największej broni, czyli kopnięć. Jego walka z Kasjuszem Życińskim zakontraktowana została bowiem w boksie na małe rękawice.

„Don Kasjo” vs Binkowski? Życiński komentuje

Kasjusz jest przekonany, że znokautuje Zadorę, o czym powiedział w najnowszym wywiadzie dla MMA.pl. „Don Kasjo” został też zapytany o ewentualny angaż Orła Białego, czyli Artura Binkowskiego do Prime Show MMA. Polski bokser, który reprezentował Kanadę na igrzyskach olimpijskich, powrócił niedawno do kraju i znów jest o nim głośno.

Artur z tego co wiem nie chce na razie walczyć… Ciężko ocenić. Fajna persona, ale wydaje mi się, że powinien prywatne życie ułożyć i wtedy, bo teraz… No, ja nie jestem do tego przekonany do końca. Tak po prostu z sympatii widzę, że raz w miarę… kilka wywiadów oglądałem i live’a jego urywek.

To tam za ciekawie nie wyglądało. Zobaczymy. Bo z kim? Artur ma swoje lata i z tego co wiem Michał Cichy mi mówił, że Artur na razie też nie chce walczyć. Ma swoje pomysły.

„Don Kasjo” został też zapytany wprost o ewentualne zestawienie właśnie jego z Binkowskim. Życiński przyznał, że taka walka na pewno podniosłaby jego rangę w sportowych rankingach. Na scenie freakowej w niczym mu jednak nie pomoże.

Sprawdź!  (VIDEO) Konfrontacja zawodników GROMDY za kulisami Prime MMA 2! "Hunter" chciał wyjaśnić konflikt z "Góralem"

Ja darzę sympatią Artura, sympatyczny człowiek. Wolę z takimi ludźmi, do których nic nie mam, tym bardziej mam ich za sympatycznych gości, nie toczyć pojedynków. Jestem we freakach, ja nie jestem w sporcie. Nie pnę się tam w szczeblach, więc mi nie potrzebna jest taka walka.

Kursy bukmacherskie na walkę „Don Kasjo” vs Zadora

Wszystkie walki Prime Show MMA 5 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.