KSW

Bartosiński brutalnie szczery przed walką na XTB KSW 94! „Nie lubię go jako człowieka”

Niepokonany mistrz KSW Adrian Bartosiński już za kilkanaście dni przystąpi do kolejnej obrony pasa kategorii półśredniej. Jego rywalem będzie Andrzej Grzebyk, za którym „Bartos” nie przepada.

Fighter łódzkiego Octopusa już 11 maja przystąpi do wyczekiwanego rewanżu. Starcie Bartosiński vs. Grzebyk zakończy galę XTB KSW 94, która będzie miała miejsce w ERGO Arenie.

Pojedynek ten, jak i całą galę, obstawisz u bukmachera Fortuna, a na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na KSW 94

TYPKURSYBUKMACHER
Adrian Bartosiński1.22Fortuna
Andrzej Grzebyk4.35Fortuna

Interesy obu zawodników reprezentuje Artur Gwóźdź, szef grupy Artnox. Posiadanie wspólnego menedżera nie oznacza jednak, że najbliżsi rywale są sobie w jakimkolwiek stopniu bliscy. W rozmowie z oficjalną stroną KSW Bartosiński otwarcie przyznał, że nie lubi Grzebyka:

Sprawdź!  Duży faworyt w walce Mańkowski vs Torres! Bukmacherzy nie mają wątpliwości!

Nie lubię go i tyle. Co tu więcej mówić. Nie lubię go jako człowieka. Mogę go lubić jako zawodnika, ale jako człowieka go nie lubię.

Wychodzę jako faworyt, jako lepszy zawodnik. No i wychodzę go zbić, łatwo. Czy ma jakieś szanse ze mną? Dla bukmacherów, widzów i środowiska jakieś ma. Dla mnie nie ma – ocenił szansę pretendenta „Bartos”.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.