KSW

Don Diego typuje walkę Szpilka vs Pudzianowski: „Nie jest nauczony, żeby analizować, zmieniać styl. Jak się nauczył, tak będzie robić”

Mateusz „Don Diego” Kubiszyn wytypował hitowy pojedynek, do którego dojdzie już w czerwcu na Stadionie Narodowym.

Podczas gali Colosseum II zobaczymy starcie Artura Szpilki z Mariuszem Pudzianowskim. Co ciekawe, to właśnie „Dominator” miał być pierwszym rywalem „Szpilki” w formule MMA. Były pięściarz nie był wówczas gotowy na takie wyzwanie, jednak szybko zmienił zdanie.

„Don Diego” typuje zwycięstwo Szpilki

Szpilce wystarczyły zaledwie dwa pojedynki, w tym jeden z innym pięściarzem Siergiejem Radczenką, a drugi z freak fighterem Denisem Załęckim, który trwał zaledwie kilkadziesiąt sekund i zakończył się kontuzją rywala. Wydaje się, że duże znaczenie ma także ostatnia porażka Pudzianowskiego, który nie zaprezentował się z najlepszej strony w starciu z Mamedem Khalidovem.

Jako że „Pudzian” jest znacznie bardziej doświadczony w MMA, to właśnie jego bukmacherzy stawiają w roli ogromnego faworyta. Również duża część kibiców stawia na Mariusza. Inne zdanie ma jednak Matusz Kubiszyn, który w rozmowie z „Szalonym Reporterem” wytypował wygraną Szpilki.

– Nie wiem, czy stanąłeś kiedyś twarzą w twarz ze Szpilką. Jak pierwszy raz go zobaczyłem chyba w WCA, jak przyjechałem na trening. W telewizji wydawał mi się taki normalny, ale przyszedłem, patrzę, naprawdę duży chłop! Przede wszystkim, co będzie ważne, to jest mańkut. Nie jest łatwe walczyć z mańkutami. Nawet mańkuci nie potrafią walczyć z mańkutami.

– Wydaje mi się, że Pudzian nie jest nauczony sportów walki w taki sposób, żeby analizować, on po prostu wykonuje robotę. Trener go ustawi, to on będzie robił, co trener każe. Pudzian nie jest fighterem, który przykładowo jak ja w GROMDZIE jestem w stanie w ciągu jednej rundy dwa razy zmienić styl walki. On jak się nauczył robić tak, to będzie tak robić. Może zostać dobrze zaprogramowany, ale trzeba brać pod uwagę to, że wchodzisz do ringu i zawsze będzie trudniej. Ja stawiam na Szpilkę.

Kursy bukmacherskie na walkę Pudzianowski vs Szpilka

Całą kartę walk KSW Colosseum II obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Sprawdź!  Nowy mistrz KSW chce walczyć z Roberto Soldiciem! "Będzie zniszczony za Mameda"

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY na KSW Colosseum 2!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.