FAME MMA

Pasternak o atakach trenera Oknińskiego na zawodników: „Trzeba robić atmosferę, bo to przestaje ludzi interesować”

Michał Pasternak w ostatnim wywiadzie wyjaśnił kwestię zaczepek ze strony Akademii Sportów Walki Wilanów i trenera Mirosława Oknińskiego.

Już 20 maja na gali FAME 18 „Wampir” zadebiutuje we freak fightach i zmierzy się z Piotrem Szeligą. Pomiędzy zawodnikami początkowo był konflikt, jednak przy okazji jednej z konferencji mieli okazję porozmawiać ze sobą i wydawało się, że nie ma już złej krwi.

Pasternak o zaczepkach Oknińskiego

Kiedy jednak federacja ogłosiła starcie, wiele mocnych słów zostało skierowanych w stronę „Szeliego”. Nie tylko Pasternak wbija szpilki w rywala, ale także jego trener Mirosław Okniński, a nawet inni zawodnicy Akademii Sportów Walki Wilanów.

Teraz w ostatnim wywiadzie dla MMA-BNB „Wampir” zapowiedział, że Okniński każdego dnia do gali FAME 18 będzie atakował w mediach Szeligę. Wyjaśnił, że jest to sposób na zbudowanie atmosfery, żeby zwiększyć zainteresowanie kibiców:

– Trzeba zdać sobie sprawę, że wokół pojedynku trzeba robić atmosferę i coś więcej, niż tylko przyjechać na konferencję, powiedzieć: „Jest fajnie, szanujemy się nawzajem”. To już przestaje ludzi interesować. Wiem, że dużo sportowców powie, że to nie zbyt przychylne słowa, ale tak jest. O tym mówią już ludzi, którzy mają federacje i chcą jakoś zainteresować widzów, dlatego ten gość z Irlandii zrobił taką furorę u nas.

Kursy bukmacherskie na walkę Pasternak vs Szeliga

Wszystkie pojedynki na Fame MMA 18 obstawić możecie wyłącznie w BetClic, gdzie dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Coraz bliżej walki Wrzosek vs. Szeliga? Kolejna konfrontacja zawodników! "Każdy wie o prawej ręce..."

-> Odbierz bonus i obstaw galę FAME 18

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.