UFC

Mocna wymiana zdań pomiędzy Błachowiczem i mistrzem UFC! „Wiedziałem, że nie jesteś najbystrzejszy. Wyjdź do walki albo…”

Po ostatniej gali UFC 287 niespodziewanie doszło do mocnej wymiany pomiędzy Janem Błachowiczem i aktualnym mistrzem wagi półciężkiej.

W main evencie wydarzenia Israel Adesanya ponownie zmierzył się z Alexem Pereirą, którego ciężko znokautował w drugiej odsłonie i wrócił na tron dywizji średniej. Niedługo później „Cieszyński Książę” pogratulował byłemu rywalowi i zaproponował rewanż, tym razem w jego kategorii.

Błachowicz odpowiada Hillowi

Wiadomość o tym, że Błachowicz jest gotowy zejść do niższej dywizji rozśmieszyła Jamahala Hilla mistrza wagi półciężkiej, który zareagował na słowa Polaka. W odpowiedzi „Cieszyński Książę” napisał:

– Przyjmij wyzwanie albo się zamknij – na co Hill odaprł – Co? Co to ku*** w ogóle znaczy?

Wymianę komentarzy Polak zakończył takimi słowami – Wiedziałem, że nie jesteś najbystrzejszy. Wyjdź do walki głupku albo zamknij mor**.

Wspomniane komentarze możesz znaleźć pod wpisem portalu MMA Junkie:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.