FAME MMA

Parke ocenia szanse Szeligi na nokaut: „Jakie ma szanse? 1 procent! Ja mam 99 procent”

Już dzisiaj hitowa walka pomiędzy Normanem Parke i Piotrem Szeligą. Na te starcie czeka wielu kibiców.

Pojedynek odbędzie się w klatce rzymskiej o wymiarach 3×3 metry. Zawodnicy nie będą mieli miejsca do unikania konfrontacji, więc fani liczą na potężne wymiany.

Szeliga zamierza udowodnić, że ostatnie wygrane to nie kwestia lucky punchy. Nie będzie miał jednak łatwego zadania, gdyż „Stormin” nigdy w karierze nie został znokautowany.

Parke ocenia szanse Szeligi

W ostatnim wywiadzie dla Mateusza Kaniowskiego Irlandczyk został zapytany o to, ile szansy na nokaut ma jego rywal. Parke przyznał, że istnieje większe prawdopodobieństwo, iż to on skończy rywala ciosami.

– Jakie szanse ma? Nie wiem, jeden procent. Oczywiście. Ja mam 99%. Jak mówimy o nokaucie, za pierwszym razem rywal posłał go na deski. Jego przeciwnik był po prostu dobrze zbudowany, szczęka do góry i Szeliga po prostu… Bum! I jest na deskach. Trzeba przyznać, trafił w szczękę, a szczęka poszła na bok, żadnej ochrony.

– A z „Arabem” pierwszą rundę przegrał 10-8. Myślałem, że dostanie. Widziałem nokaut, bo „Arab” ciągle kopał lowkicki, żadnego highkicka. Szeliga ciągle się schylał jak amator, a „Arab” żadnego wysokiego kopnięcia. Kopnął lowkicka, opuścił ręce, a Szeliga uderzył prawym. Ale na powtórce widać, że Szeliga nawet nie patrzy, gdzie uderza. Zamyka oczy i bum! Wszystko może się wydarzyć, ale nie ze mną.

Gdzie oglądać galę FAME 14?

Gala FAME MMA 14 odbędzie się w sobotę, o godzinie 20:00. Transmisja tylko w systemie PPV, aby wykupić dostęp kliknij ten link. Łącznie na karcie walk 9 pojedynków, w tym konfrontacja Alana Kwiecińskiego Mateuszem Murańskim, czy Piotr Szeliga vs Norman Parke!

Sprawdź!  (VIDEO) Mateusz Gamrot kontra Islam Makhachev na UFC 267? Norman Parke komentuje. "To niesamowicie dobre zestawienie"

-> OGLĄDAJ FAME MMA 14

Transmisję wykupisz już od 29,99 zł! Do wyboru mamy opcję: BASIC oraz PREMIUM.

Kursy bukmacherskie Szeliga vs Parke

Na wygranej Szeligi można nieźle zarobić. Polak wejdzie do klatki jako spory underdog, jednak wciąż ma szansę na zwycięstwo. Już dwukrotnie „Szeli” zwyciężył w efektowny sposób. Najpierw znokautował „Wujaszka Fericze”, a w ostatniej walce mimo słabej pierwszej rundy w drugiej odsłonie trafił „Araba” potężnym prawym i zanotował kolejne zwycięstwo przez KO.

Galę FAME 13 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

-> Otwórz konto i odbierz bonus

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.