GROMDA

Don Diego straci pas? Balboa zdradził jak i kiedy skończy mistrza GROMDY! (VIDEO)

W ten piątek 31 maja na gali GROMDA 17 dojdzie do rewanżowego starcia Bartłomieja Domalika z Mateuszem Kubiszynem. Popularny „Balboa” zapowiedział, że znokautuje mistrza!

Niekwestionowany champion walk na gołe pięści powraca do ringu na kolejną obronę pasa. „Don Diego” tytuł zdobył pokonując właśnie „Balboę”. Jeszcze w grudniu niepokonany bijok przystąpił do pierwszej obrony, w której skończył ciosami Łukasza „Goata” Parobca.

Na tej samej gali Bartłomiej Domalik odniósł z kolei kolejne głośne zwycięstwo. „Król nokautów” znokautował Simona Henriksena. Duński gwiazdor nigdy wcześniej nie padł po ciosach rywali.

W najnowszym wideo promującym galę GROMDA 17 „Balboa” zapowiedział, że przyszedł czas na kolejny historyczny nokaut. Zdaniem Domalika „Don Diego” padnie po jego ciosach najpóźniej przed końcem drugiej rundy!

Transmisja z gali GROMDA 17: Don Diego vs. Balboa 2 będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 39,99 zł. GROMDA oferuje także droższe pakiety z wyższą jakością transmisji.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.