GROMDA

Don Diego przedłużył kontrakt z GROMDĄ! Hitowy rewanż o pas już niebawem

Mateusz „Don Diego” Kubiszyn przedłużył kontrakt z organizacją GROMDA! Niekwestionowany mistrz wróci do ringu już na kolejnej edycji.

„Don Diego” pojawił się na ostatniej gali walk na gołe pięści, gdzie podziwiał występy swoich potencjalnych kolejnych rywali. Na radarze Kubiszyn znalazł się między innymi Jakub „Joker” Szmajda, który w GROMDZIE ma rekord 3-0. Podczas 16. edycji gali już w pierwszej rundzie znokautował „Wasyla”.

Wcześniej jednak „Don Diego”, co zresztą potwierdzono 1 marca, na GROMDA 17 zmierzy się z „Balboą”. Jeszcze w ubiegłym roku obaj wchodzili do charakterystycznego ringu z zerem w kolumnie porażek. Teraz jedynie Mateusz Kubiszyn pozostaje niepokonany i dzierży tytuł niekwestionowanego mistrza walk na gołe pięści.

Don Diego na dłużej w GROMDZIE!

Dziś w social mediach organizacji GROMDA przekazano, iż „Don Diego” przedłużył kontrakt z najlepszą w Europie organizacją walk na gołe pięści. To oczywiście oznacza, że oprócz pojedynku z Bartłomiejem Domalikiem na GROMDA 17, czeka nas wiele więcej starć z udziałem Mateusza Kubiszyna.

Z kim chcielibyście zobaczyć „Don Diego” w kolejnych walkach? Napiszcie swoje propozycje w komentarzu!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.