MMA

Fight Club 2 – Karta walk. Kto walczy na Fight Club 2 w Warszawie?

Już 22 kwietnia w hali OSiR Warszawa na Bemowie odbędzie się Fight Club 2. Na gali nie zabraknie znanych nazwisk, jak trener Uniq Fight Club Przemysław Szyszka, czy Robert Rajewski, brat znanych z KSW wojowników. Kto walczy na Fight Club 2? Karta walk, walki, zawodnicy Fight Club 2.

To już drugie wydarzenie wciąż młodej organizacji na rynku sportów walki. Na Fight Club 2 do akcji po blisko 9. latach przerwy powróci Przemysław Szyszka, jeden z najbardziej rozpoznawalnych trenerów MMA w Polsce. W warszawskim Uniq Fight Club pod jego okiem szkolą się między innymi Radosław Paczuski, Arkadiusz Wrzosek, czy wielu freakowych zawodników, jak Paweł Tyburski.

Fight Club 2. Gdzie i kiedy gala?

Kolejne wydarzenie z cyklu Fight Club będzie miało miejsce już 22 kwietnia! Lokalizacją gali będzie OSiR Warszawa Bemowo, a w karcie pojawi się między innymi Jacek Gać. Popularny „Siexa” również jest trenerem w Uniqu, a kibice mogą go kojarzyć z pojedynków w HFO, czy Underground Boxing Night.

Gdzie oglądać Fight Club 2? Transmisja odbędzie się wyłącznie w Pay-Per-View. Cena za dostęp wynosi 34,99 zł i jest to jedyna możliwość, by obejrzeć galę na żywo!

Sprawdź!  Kopnął ring girl przed walką! Organizacja była bezwzględna! [WIDEO]

> Oglądaj Fight Club 2! <

Fight Club 2: Karta walk

Organizacja stopniowo odsłaniała karty przed nadchodzącym wydarzeniem. Na niecałe 20 dni przed nim znamy już wszystkie zestawienia, do których dojdzie 22 kwietnia. Pojedynki będą odbywały się zarówno w formule MMA, jak i K-1. Poniżej pełna rozpiska Fight Club 2.

Walka wieczoru:

  • Kamil Jenel vs. Damian Ostęp

Co-main event:

  • Przemysław Szyszka vs. Hendrik Costa

Karta główna:

  • Jacek “Siexa” Gać vs. Arkadiusz Kaszuba
  • Maciej Grabski vs. Maciej Rakoczy
  • Grzegorz Steć vs Szymon Broncel
  • Patryk Małecki vs. Robert Rajewski
  • Mateusz Dubiłowicz vs Mohamed Ghallab
  • Filip Szostak vs Shavlego Khadilasvili

Fight Club 2 – bilety

Wciąż dostępne są też bilety na galę Fight Club 2. Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie klikając w poniższy link. Cena za wejściówki zaczyna się od 140 zł.

-> Kup bilet na Fight Club 2 <-

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.