GROMDA

KAJFASZ wystąpi na GROMDA 14! Wraca po porażce z legendą walk ulicznych!

Organizacja GROMDA zapowiedziała powrót kolejnego charakternego zawodnika. Na najbliższej edycji do akcji wróci KAJFASZ.

-> Zobacz GROMDA 14 na żywo!

Gala GROMDA 14 odbędzie się już 8 września i ponownie można się ogromnych emocji. W ringu stawią się znane już twarze: „VASYL”, „REKSIO”, czy „SAVAGE”. Zadebiutują też nowi charakterni bijocy o potężnym ciosie, jak Luke Atkin, czy „KOALA”. Kolejną walkę stoczy też ulubieniec publiczności, Łukasz „GOAT” Parobiec.

Limitowana pula biletów na GROMDA 14 dostępna jest wciąż na eBilet.pl. Transmisja z wydarzenia odbędzie się 8 września wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv.

BANER GROMDA

Na GROMDA 14 powróci też ostatni rywal Simona „SAVAGE’a” Henriksena. Jakub Sorota, czyli popularny „Kajfasz” nie podołał duńskiemu fighterowi, ale bezpardonowo wszedł w pojedynek, zostawiając sporo serca w ringu. Tym razem również można spodziewać się mocnego wejścia!

Chuligan i ostry ulicznik. KAJFASZ wraca do gry! Charakterny chłopak z pasją i twardą szczęką. Zawsze w pierwszym rzędzie, walczący do końca co pokazał w starciu z legendą walk ulicznych bez zasad. Kierujący się prostymi, ulicznymi zasadami. A jedna z nich mówi jasno… szanuj ziomka swego i nie pożądaj kobity jego – zapowiada swojego zawodnika GROMDA.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.