BoksKSW

Diablo przyjmie wyzwanie Szpilki? Juras komentuje: „Właśnie wyskoczył, potrzebuje pieniędzy i nie ma już 25 lat. Kasę zapłaci KSW”

Łukasz Jurkowski zabrał głos w sprawie potencjalnej walki pomiędzy Arturem Szpilką i Krzysztofem „Diablo” Włodarczykiem. O ich starciu mówi się od dłuższego czasu.

Pomiędzy zawodnikami jest spory konflikt, który trwa od wielu lat. W 2015 roku doszło nawet do bójki pod salą treningową, a pięściarzy musiał rozdzielać trener. Mimo upływu czasy, pomiędzy nimi jest nadal bardzo dużo złej krwi i nie darzą siebie sympatią.

„Juras” o walce Szpilka vs „Diablo”

Ich starcie byłoby prawdziwym hitem i już wielokrotnie próbowano je zorganizować, jednak nigdy ostatecznie nie udało się zestawić skłóconych pięściarzy. Teraz temat ponownie powrócił, jednak kolejny raz może zakończyć się jedynie na wymianie zdań poprzez social media i wywiady.

Szpilka oświadczył bowiem, że chce walczyć jedynie w MMA, gdyż aktualnie zrobił sobie przerwę od boksu i nie zamierza powracać na ring. Zaprosił więc Włodarczyka do federacji KSW, proponując starcie w okrągłej klatce największej polskiej organizacji.

„Diablo” wyjaśnił, że zawalczy w MMA pod warunkiem, że najpierw Szpilka podejmie rękawice i zdecyduje się na pojedynek bokserski. Zawodnicy nie mogą więc dojść do porozumienia w kwestii formuły. Głos w tej sprawie zabrał „Juras”, który jest przekonany, że dobra oferta finansowa przekona Włodarczyka do debiutu w MMA:

Sprawdź!  Kołecki o debiucie Szpilki w MMA: "Nie zrobił jakiejś kariery. Nie jest trudny do znokautowania. To są małe rękawice i nawet..."

– Diablo będzie walczył w MMA i gadanie o pajacowaniu szybko się zweryfikuje.

No chyba, że w polskim boksie dostanie tyle pieniędzy. Szczerze w to wątpię. Krzysiek wyskoczył właśnie, potrzebuje pieniędzy, a nie ma już 25 lat.

Kasę zapłaci KSW (tylko walka ze Szpilą). #changemymind?

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.