BoksUFC

Dana White potwierdza sprzedaż PPV ostatniej walki Mayweather vs Logan. Przy okazji atakuje Woodleya! „Ile on k***rwa zarabia?”

Jak statek wiru wodnego, tak Dana White unika pytań o kariery bokserskie Jake’a Paula i jego brata Logana. Mimo tego cały czas jest w ten temat wciągany. Najbliższym przykładem jest ostatnia konferencja prasowa po UFC 263.

Kto ile sprzedał PPV?

Szef UFC twierdzi, że rozmawiał z Floyd’em Mayweather’em po ostatniej walce i pochwalił mistrza wielu kategorii wagowych za zorganizowanie takiego wydarzenia. White dodał, że o ile Mayweather vs. Logan Paul wykręcili niesamowite liczby sprzedanych PPV, o tyle brat tego drugiego, Jake Paul, wcale nie zrobił tego samego, gdy walczył z Benem Askrenem.

Jake nie sprzedał miliona [PPV]. Logan tak, na spółkę z Floyd’em. Ostatnim razem mówiłem, że Triller pier***oli na temat liczb sprzedanych PPV. Ale tych dwóch ostatnio to zrobili. To był milion.

Wspomniany Jake Paul wkrótce będzie walczył z byłym mistrzem UFC w wadze półśredniej – Tyron’em Woodley’em. „The Chosen One” odszedł z UFC po wygaśnięciu kontraktu w tym roku.

„Jeśli jest taki dumny z czeku, to ile on k***rwa zarabia…?”

Wspomniany Tyron Woodley będzie jednym z dwóch main event’erów zbliżającego się PPV. Manager byłego mistrza UFC niedawno stwierdził, że Woodley otrzyma podstawę większą, niż kiedykolwiek w największej federacji MMA. Nie mogły te słowa przejść obojętnie obok szefa UFC:

Sprawdź!  Conor McGregor najlepiej zarabiającym sportowcem według Forbesa. Irlandczyk wyprzedził Ronaldo i Messiego

– Ciągle słyszę to pier***olenie… Jeśli jest taki dumny z tego z czeku, to ile on k***rwa zarabia? Właśnie. Kupa g***wna. I w ten sposób podbudowujesz tę walkę.

Według Dany White’a osiągnięcia byłego mistrza w MMA nie muszą się przekładać na karierę w boksie. Uważa, że słowa o płacach w UFC mają wspomóc sprzedaż PPV:

Tyron Woodley nie wygrał od trzech lat, a do tego ma 40 lat na karku. A MMA to teoretycznie jego sport. Teraz idzie w boks. Jak niby „sprzeda” tę galę?

Jeszcze twierdzi, że to najbardziej opłacalny pojedynek w jego karierze, że Jake Paul powie coś niepochlebnego na mój temat, „płaćcie swoim fighter’om”… A wy, media wchodzicie w to na miękko, lubię to! To wszystko to jedna-wielka-kupa-g***wna.

Źródło: YouTube, MMA Fighting

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *