Clout MMA

Denis zmierzy się jednak z Don Kasjo? Wymowne słowa Załęckiego! [WIDEO]

Jeszcze w tym miesiącu w klatce Clout MMA 2 zobaczymy kolejny występ Denisa Załęckiego. Toruński „Bad Boy” wciąż ma kilka konfliktów do wyjaśnienia.

Zgarnij bonusy i obstaw Clout MMA 2!

Między panami jest dużo złej krwi, a ani Kasjusz Życiński, ani Denis Załęcki nie należą do osób, które odpuszczają przeciwnikowi. Ich konflikt przybrał na sile w ostatnich miesiącach, gdy panowie rozmawiali telefonicznie podczas jednego z programów. Fani liczyli, że w końcu dojdzie do takiego pojedynku.

Po ostatniej konferencji prasowej przed Clout MMA 2 Denis udzielił wywiadu kanałowi Fansportu TV. Prowadzący rozmowę Michał Tuszyński zacytował „Bad Boyowi” słowa „Don Kasjo”, który w odpowiedzi na prośbę o typowanie powiedział: Mam nadzieję, że wygra Denis. Jak zareagował na to Załęcki?

– Może będzie walka i wyjaśnimy sobie w końcu to, co mamy do wyjaśnienia.

Kursy na walkę Denis Załęcki – Daniel Omielańczuk

Wszystkie pojedynki Clout MMA 2 obstawić możecie wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was znakomita oferta powitalna: 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Sprawdź!  Don Kasjo o swojej roli w Prime Show MMA: "To jest mój biznes. Jestem szefem federacji, ale..."

Odbierz bonusy na Clout MMA 2!

Zobacz też inne wywiady z konferencji Clout MMA 2:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.