Clout MMA

Sukces Clout MMA 2 zależy od walki wieczoru? Denis: „Gdyby mnie nie było…” [WIDEO]

Denis Załęcki wraca do formy, nie tylko fizycznej. Toruński „Bad Boy” doskonale zdaje sobie sprawę, iż walka wieczoru Clout MMA 2 z Danielem Omielańczukiem jest motorem napędowym gali.

Zgarnij bonusy i obstaw Clout MMA 2!

Kolejna gala Clout MMA odbędzie się 28 października w płockiej Orlen Arenie. W main evencie dojdzie do pojedynku bokserskiego Omielańczuk vs Załęcki, jednak jeśli Denis dwukrotnie sfauluje Daniela, wówczas formuła zmieni się na pełne MMA.

Panowie od dawna pozostają na wojennej ścieżce i niejednokrotnie wbijali sobie szpilki w wywiadach. Wczorajsza konferencja prasowa nie dostarczyła kolejnych wymian słownych, gdyż weteran MMA od razu zaznaczył, że nie da się zastraszyć krzykiem.

Toruński „Bad Boy” jest jednak pewien, iż to właśnie main event pomiędzy nim, a Omielańczukiem wywołuje największe emocje. Zdaniem Denisa to właśnie od tego starcia przede wszystkim zależeć będzie sprzedaż PPV. Swoje robi też pojedynek jego ojca.

Wy… mam. Oglądają walkę, jak ja jestem. Gdyby mnie nie było, to z 70% Pay-Per-View nie byłoby wykupione na ten Clout. Ja z Danielem – cała ta otoczka, cała ta walka, to tylko przez nas. Teraz może i mojego ojca i legendę, LeBanner. Tak to… nic tam ciekawego nie ma.

Kursy na walkę Denis Załęcki – Daniel Omielańczuk

Wszystkie pojedynki Clout MMA 2 obstawić możecie wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was znakomita oferta powitalna: 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Sprawdź!  Dawid Załęcki szczerze o Denisie: "Jedni go lubią, inni hejtują, ale każdy..."

Odbierz bonusy na Clout MMA 2!

Zobacz też inne wywiady z konferencji Clout MMA 2:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.