Clout MMA

Face-to-face przed walką Omielańczuk vs Załęcki na Clout MMA 2 [WIDEO]

Za nami długo wyczekiwana konferencja Clout MMA 2, podczas której doszło do konfrontacji oraz face-to-face bohaterów walki wieczoru.

Kiedy Denis Załęcki i Daniel Omielańczuk po raz pierwszy spotkali się na scenie jeszcze przed pierwszą edycją, od razu doszło do awantury. „Bad Boy” wyprowadził cios, jednak jego rywal nie pozostał dłużny i odpowiedział kopnięciem, zanim ochrona wkroczyła do akcji.

Fani dymów nie mogli więc doczekać się, kiedy zawodnicy po raz kolejny staną twarzą w twarz. Minęło już jednak sporo czasu, a temat starcia i konfliktu był poruszany wielokrotnie, w związku z czym emocje zdążyły mocno opaść. Tym razem nie było już tak ostro.

Załęcki i Omielańczuk mieli okazję wyjaśnić kilka spraw, ale obeszło się bez awantury, tak jak wcześniej zapowiadał reprezentant WCA, który wyjaśnił, że nie zamierza się wyzywać ze swoim rywalem. Mimo wszystko nadal jest to najbardziej wyczekiwane zestawienie gali, ze względu na złą krew pomiędzy panami.

Sprawdź wywiady z konferencji Clout MMA 2:

Sprawdź!  Wielki Bu o Denisie we freak fightach: "Obraża, wykrzykuje walkę, zbija profity. Czy wygra, czy przegra to jest drugoplanowa rola"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.