GROMDA

Denis Załęcki w ostrych słowach kończy temat GROMDY! „Ciekawe jak długo wasz fejm potrwa, jak ja…”

Denis Załęcki ostatni raz zabrał głos w sprawie GROMDY i postanowił ostatecznie zakończyć ten temat. Za pośrednictwem social mediów zwrócił się do organizacji oraz Vasyla.

Po gali High League 2 w sieci wybuchło spore zamieszanie. Pod adresem Denisa Załęckiego padło wiele ostrych słów ze strony mistrzów GROMDY. „Don Diego” rzucił wyzwanie „Bad Boy’owi” i skrytykował jego zachowanie przed pojedynkiem.

Natomiast Vasyl Halych zamieścił na swoich social mediach wpis, którym próbował sprowokować Denisa Gratuluję ci Denis Załęcki, ledwo wygrałeś z typem, który waży 20 kilogramów mniej. Ja bym rozjebał cię w 30 sekund. Pozdrawiam – napisał.

Załęcki w odpowiedzi udzielił obszernego wywiady fansportu.pl, w którym poruszył wiele tematów. Wyjaśnił, że miał już dogadaną walkę z „Don Diego”, jednak ten nagle zmienił zdanie. Ponadto pokazał wiadomości od Vasyla, z którym cały czas był w dobrym kontakcie, ale po High League 2 ten zamieścił mocny wpis, aby przekonać „Bad Boy’a” do pojedynku.

Oficjalna propozycja walki wyszła również ze strony GROMDY. Denis w odpowiedzi uznał, że gale nie sprzedają się już tak dobrze, jak wcześniej, więc organizacji próbuje podbić sprzedaż PPV. Stwierdził też, że Kubiszyn i Vasyl to marionetki w rękach szefa GROMDY Mariusza Grabowskiego.

Sprawdź!  Ogromna różnica kilogramów pomiędzy Denisem Załęckim i Alanem Kwiecińskim! Znamy wyniki oficjalnego ważenia

Denis Załęcki kończy temat GROMDY i walki z Vasylem

Teraz Denis zamieścił na swoim Instagramie wpis, w którym przekazał, że ostatecznie kończy ten temat. Fighter nie ma zamiaru brać udziału w internetowych aferach, które mają doprowadzić do głośnego pojedynku. Natomiast z Vasylem może zmierzyć się poza kamerami.

– Ja temat ze swojej strony wyczerpałem w zupełności. Nie zamierzam się już odnosić więcej do tych wszystkich waszych śmiesznych prób wyjścia z twarzą z całej sytuacji. Wszystko zostało powiedziane i każdy widzi, jak jest, a jeśli dalej będziecie próbowali robić z ludzi debili, to wasza sprawa.

– Pamiętajcie tylko, że ludzie potrafią myśleć samodzielnie w przeciwieństwie co do niektórych marionetek, które ostatnio często zabierają głos. Nie jest nimi tak łatwo sterować, jak wami, więc końcem końców to wy więcej stracicie. Bawcie się dobrze, ale już bez mojego udziału w tych waszych pseudo aferkach. Tylko ciekawe jak długo wasz fejm potrwa, jak ja przestanę się do tego odnosić.

– Co do ciebie Vasyl, to chyba już wszyscy widzieli, co miałeś do powiedzenia, więc kolejne farmazony sobie daruj! Ja mam do ciebie jeździć? Nie ośmieszaj się, kim ty jesteś. Wpadaj do Torunia! Także dziękuję wszystkim, nawet za ten cyrk, ale bawcie się w tej śmiesznej organizacji sami. Grunt, że ma kto pociągać za sznureczki! Bez dalszych komentarzy!

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Niespotykany nokaut na GROMDA 11! Dopiero po kilku sekundach padł na deski!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.