GROMDA

Denis Załęcki i Krystian „Tyson” Kuźma zawalczą 2vs2? Chcą zmierzyć się z Vasylem i „Don Diego”!

Denis Załęcki wyjaśnił, co z pojedynkiem 2vs2, o który ostatnio kibice pytali Mateusza Kubiszyna. Zawodnika High League zdradził, że ma ciekawy plan na taką walkę.

W ostatnim czasie w social mediach jest duże zamieszanie dookoła Denisa Załęckiego. Po jego walce z Alanem Kwiecińskim dwóch mistrzów GROMDY w ostrych słowach wypowiedziało się o „Bad Boy’u” i nawet rzuciło mu wyzwanie.

Podczas ostatniego Q&A „Don Diego” w rozmowie z fansportu.pl został zapytany o to, czy wziąłby walkę 2vs2 i razem z Vasylem Halychem zmierzył się z Denisem oraz jego ojcem. W odpowiedzi mistrz GROMDY przyznał, że sam mógłby wyjść do takiego starcia – Mordo, ja bym wziął tę walkę nawet sam.

Teraz ponownie w wywiadzie dla fansportu.pl Załęcki odpowiedział na wszystkie ostatnie wyzwania i wyjaśnił wiele kwestii m.in. związanych z ostatnim starciem, czy wypowiedziami zawodników GROMDY.

Bad Boy” poruszył również temat starcia 2vs2 i przyznał, że ma już plan na takie starcie. Razem ze swoim przyjacielem Krystianem Kuźmą w przyszłości chciałby zawalczyć przeciwko Vasylowi i „Don Diego:

– 2 na 2 jakbym miał walczyć i jest taki plan, że jak Krystian „Tyson” Kuźma wyjdzie z kryminału, to zrobimy taką walkę 2 na 2 z Vasylem i Kubiszynem. Coś fajnego. Kibice na pewno chcieliby zobaczyć, my chcielibyśmy ich wyjaśnić w jakiś sposób. Także ja jestem jak najbardziej otwarty. Na pewno bardzo mocna walka i bardzo widowiskowa. Ani jedna strona by nie chciała odpuścić, ani druga. To mogłaby być naprawdę mocna bitka.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  "Popek" zapowiada brutalne RAM PAM PAM na GROMDA 10! (VIDEO)

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.