KSW

Gala podwyższonego ryzyka? Wrzosek o KSW 94: „Miałem rozmowy z szefem ochrony”

Arkadiusz Wrzosek może liczyć na ogromne wsparcie ze strony kibiców. Legioniści zasiądą na trybunach podczas kolejnej gali KSW. 

Już 11 maja Wrzosek zmierzy się z Arturem Szpilką. Pojedynek obstawisz u bukmachera Fortuna, a na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na KSW 94

TYPKURSYBUKMACHER
Artur Szpilka3.80Fortuna
Arkadiusz Wrzosek1.25Fortuna

Wrzosek o kibicach na KSW 94

Zawodnika z Warszawy zawsze wspierają kibice, którzy także zasiadają na Żylecie podczas meczów Legii. Towarzyszą oni Wrzoskowi zarówno na walkach w Polsce, jak i za granicą. Dopingowali go m.in. podczas pojedynków dla organizacji Glory.

W rozmowie z myMMApl fighter przekazał, że sam sprzedał około tysiąca biletów, a wejściówki kupili głównie kibice Legii. Zdradził, że gala w Ergo Arenie to wydarzenie „podwyższonego ryzyka” i miał nawet rozmowę z szefem ochrony.

Sprawdź!  Bartosiński brutalnie szczery przed walką na XTB KSW 94! "Nie lubię go jako człowieka"

– Wziąłem 700 biletów i wszystkie poszły. Dobrałem resztkę, która była. Myślę, że z tysiąc osób będzie takich, które przyjadą z Warszawy. Nie ukrywam, że bilety zostały rozdystrybuowane głównie na grupach na Legii. Była duża przerwa w sprzedaży biletów i ludzie pokupowali gdzieś indziej. Stricte z Warszawy będzie mniej więcej tysiąc osób. Z tego, co wiem, to jest impreza podwyższonego ryzyka, bo miałem już rozmowy z szefem ochrony KSW. Nie wdając się w szczegóły, niekoniecznie z winy mojej obecności będzie to gala podwyższonego ryzyka. Natomiast pokazaliśmy nie raz, że umiemy się zachować.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.