FAME MMAMMA

Denis Załęcki proponuje starcie 2vs2! Razem ze swoim ojcem chce zawalczyć z Muańskimi! „Taka walka nie trwałaby dłużej niż 20-30 sekund”

Znany z walk na gołe pięści Denis Załęcki przyznał, że razem ze swoim ojcem mógłby zmierzyć się z Jackiem Murańskim i jego synem Mateuszem.

Rodzina Murańskich w tym roku zaliczyła swój debiut w sportach walki. Najpierw na FAME 10 z Arkadiuszem Tańculą zmierzył się Mateusz, który przegrał po decyzji sędziów. Następnie w krótkich czasie stoczył trzy kolejne starcia, a jego aktualny bilans to trzy zwycięstwa i jedna porażka.

Jego ojciec Jacek zadebiutował podczas ostatniej gali FAME 12. Początkowo w klatce zobaczyć mieliśmy Mateusza w rewanżu z Tańculą, jednak doznał kontuzji. Na tydzień przed galą Jacek podpisał nowy kontrakt na starcie w klatce rzymskiej.

Specjalnie na życzenie Murańskiego organizacja zleciła stworzenie klatki o wymiarach 3×3 metry. Nie pomogła ona jednak Jackowi, który w walce nie pokazał niczego i został zmasakrowany przez młodszego i bardziej doświadczonego Tańculę.

Już jakiś czas temu pojawił się pomysł walki 2vs2. Starcie z Murańskimi proponował Piotr Szeliga, który miałby bić się u boku Tańculi. Teraz głos zabrał Denis Załęcki, który przyznał, że razem ze swoim ojcem mógłby zmierzyć się z Jackiem i Mateuszem.

Sprawdź!  Trener Mike Brown z American Top Team o Mateuszu Gamrocie: "Zasłużył na ten sukces ciężką pracą"

Dla Murańskich byłoby to jednak duże wyzwanie. „Bad Boy” ma na swoim koncie m.in. występy w takich organizacjach jak Wotore, GROMDA, The War czy ostatnio EFM Show, gdzie na gali w Bułgarii w 45 sekund brutalnie znokautował Jussiego Halonenena i wysłał go do szpitala ze złamanym oczodołem.

Fighter w wywiadzie dla portalu mma.pl przyznał, że również jego ojciec trenuje sporty walki i dodał, że pojedynek Załęckich z Murańskimi trwałby maksymalnie 30 sekund.

Fajne rozwiązanie, bo nie ma gdzie uciekać – powiedział o klatce rzymskiej – Chętnie wziąłbym mojego ojca, bo trenuje sporty walki. Ostatnio wygrał puchar Polski w Szczecinie, byliśmy z dwa miesiące temu czy miesiąc. Trochę gubię się czasowo, bo za dużo spraw na głowie i chętnie bym wyszedł z takimi Murańskimi. Ojciec – syn, duet, my tak samo. Myślę, że taka walka nie potrwałaby dłużej niż 20-30 sekund!

Źródło: YouTube mma.pl

Sprawdź!  Kto zawalczy na gali FAME MMA 10? Pełna karta walk.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.