GROMDA

Denis Załęcki atakuje GROMDĘ! Ostre słowa do Mariusza Grabowskiego! „Jeszcze na to nie wpadłeś?”

Wczorajszego wieczoru odbyła się gala GROMDA 10. Wydarzenie to jak zawsze przykuło uwagę wielu kibiców, ale pojawiło się kilka problemów. Te prezesowi federacji wytknął Denis Załęcki.

Tutaj znajdziesz wszystkie wyniki i relację z walk GROMDA 10 – GROMDA 10 – Wyniki walk i relacja NA ŻYWO!

Na GROMDA 10 jak zawsze nie zabrakło emocji i krwawych pojedynków. Show zaczęło się od superfightu, który zakończył się w zaledwie 15 sekund. Pierwsze pojedynki ćwierćfinałowe były emocjonujące, jednak nie zawodnicy przypłacili to kontuzjami.

Na zapleczu okazało się, że Marcin „Żelo” Żelechowski oraz Arkadiusz „Karabin” Sauter nie byli w stanie wyjść do półfinałowych pojedynków. Pierwszy z bijoków już w na początku zgłosił uraz ręki, drugiego zaś skończył swój bój z „Romusiem” mocno porozcinany.

Denis Załęcki ostro komentuje GROMDĘ!

Toruński „Bad Boy” od dawna toczy spór z największą federacją walk na gołe pięści. Kilka miesięcy temu, przed pojedynkiem z „Don Diego” na High League, Załęcki zaznaczył, że nie będzie walczył w GROMDZIE.

Sprawdź!  (VIDEO) "Balboa", czy "Goat"? Mateusz "Don Diego" Kubiszyn typuje main event GROMDA 11!

Szef organizacji The War skomentował jednak fakt, iż kibice nie zobaczyli półfinałów podczas ostatniego turnieju. Zdaniem Denisa prezes federacji, Mariusz Grabowski, sam sobie rzuca kłody pod nogi.

Gromda? Co to jest?

Żadna konkurencja dla The War nawet nie musimy się wcale starać, bo oni sami sobie strzelają w kolano i to już od ładnych kilku gal… Połowa walk się nie odbywa, finał odbywa się bez półfinałów… Hit. Robisz 10 edycje i jeszcze nie wpadłeś na to jak rozwiązać sytuacje z kontuzjami?

Turniej na GROMDA 10 w znakomitym stylu wygrał Patryk Tołkaczewski. „Gleba” tak, jak Denis Załęcki pochodzi z Torunia. Popularny „Bad Boy”, który swój kolejny pojedynek stoczy już 17 września z Arturem Szpilką na gali High League 4, wrzucił kolejny kamyk do ogródka Grabowskiego.

Mariuszku, jak chcesz to mogę Ci wypożyczyć jakiś zawodników do turnieju. Robotę robi kilku zawodników z pierwszych edycji, albo zawodnicy, których podkradłeś z The War, no i oczywiście zawodnicy z Torunia! Nas by nie było bez gromdy? To gromdy by nie było bez Torunia!

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Don Diego mistrzem GROMDY! Rozbija Balboę w krwawym pojedynku!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.