GROMDA

Szczegółowa analiza walki Don Diego vs Balboa. Kto wygra na GROMDA 13? [VIDEO]

Na kanale Fansportu TV pojawił się materiał ze szczegółową analizą main eventu GROMDA 13. O tytuł mistrzowski zmierzą się Don Diego oraz Balboa.

Największa polska organizacja walk na gołe pięści powstała 3 lata temu i przez jej ring przewinęło się wielu zawodników. Na 13. gali w końcu poznamy niekwestionowanego mistrza GROMDY. Mateusz Kubiszyn i Bartłomiej Domalik nie mieli sobie równych w dotychczasowych pojedynkach, ale dzisiejszego wieczoru tylko jeden z nich skończy z ręką w górze.

Galę GROMDA 13 obejrzeć na żywo można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

Dogłębna analiza walki Don Diego vs Balboa

Na kanale YouTube Fansportu TV pojawiła się dogłębna analiza walki wieczoru GROMDA 13. Jakub Kulig szczegółowo przedstawił mocne i słabe strony obu bohaterów main eventu.

Mateusz to zawodnik walczący niezwykle inteligentnie. On te ciosy bardzo precyzyjnie umieszcza, jednak jeśli chodzi o o swoją walkę to walczy bardzo inteligentnie. Pewna rzecz, która przejawia się we wszystkich jego walkach, czy to jest walki na gołe pięści, czy walki w rękawicach mniejszych-większych, to Mateusz bardzo dobrze kontroluje dystans.

Bartek przede wszystkim to niezwykle technicznie dobrze wyszkolony zawodnik, tak samo jak Mateusz. Lubi się bić, lubi wchodzić w wymiany. Jest bardzo silny i bardzo dynamiczny, co za tym idzie. To nie jest rzucanie ciosów przypadkowych, tylko to są naprawdę konkretne akcje, też często kończąc je lewym sierpowym.

Poniżej znajdziecie cały materiał Na Celowniku. Galę GROMDA 13 obejrzycie wyłącznie w systemie PAY-PER-VIEW.

Sprawdź!  GROMDA zakontraktowała Hectora Lombarda! Hitowy angaż polskiej organizacji!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.