FAME MMA

Denis zabrał głos! Ostro o Szelidze! „W wirtualu kozak, na realu ci*a. Internet swoje, ulica swoje”

Jest komentarz Denisa Załęckiego do wczorajszej awantury, jaka miała miejsce na trybunach. W mocnych słowach wypowiedział się na temat Piotra Szeligi.

W minioną sobotę w Gliwicach odbyła się gala FAME 16. Pomiędzy walkami na trybunach doszło do konfrontacji pomiędzy „Bad Boyem” i Patrykiem Tołkaczewskim a Piotrem Szeligą. Freak fighter został kilkukrotnie uderzony, o czym opowiedział na swoich social mediach.

Denis zabrał głos!

„Gleba” już wcześniej wspominał, że ma z Szeligą do wyjaśniani kilka spraw. Zawodnik FAME miał bowiem próbować skłócić ze sobą Tołkaczewskiego i Załęckiego. Ostatecznie wszystko jednak obróciło się przeciwko freak fighterowi. Już przy okazji jednej z gal GROMDA „Gleba” chciał skonfrontować się z „Szelim”, jednak ten miał powiedzieć o tym szefowi federacji.

Wyjaśnienie wszystkiego musiało się więc nieco opóźnić. Zawodnicy z Torunia wykorzystali to, że razem z Szeligą znaleźli się na tej samej gali. Jak wyjaśnił freak fighter, ściągnęli go na trybuny, żeby „porozmawiać”. Tam został kilkukrotnie uderzony, zanim zareagowała ochrona.

Sprawdź!  [VIDEO] Niesamowita szybkość! Kamil Łaszczyk pokazuje, dlaczego jest faworytem przed FAME 17!

Panowie, no mało elegancko. Zlurować mnie na trybunach pod pretekstem pogadania, po czym dostaję strzałą w tył głowy. Wywracam się między krzesełka, chcę wstać, dostaję drugiego strzała, potem trzeciego w zęby. Kurwa, po co? Mało elegancko, no ale cóż, takie życie – powiedział na swoim Instagramie.

Głos w całej sprawie zabrał sam Denis Załęcki, który podsumował wczorajsze wydarzenia takimi słowami:

W wirtualu kozak, na realu cipa. Kim ty kurw* jesteś? Królem Facebooka? A w realnym świecie obciągnąłbyś fiu*a. Nie pozdrawiam tych, którzy współczują teraz temu donosicielowi. INTERNET SWOJE, ULICA SWOJE.

Do sieci trafił również komentarz Mateusza Kubiszyna, który możesz znaleźć tutaj – (VIDEO) „Don Diego” uderza w Denisa i Glebę! „2vs1 i to jeszcze z partyzanta… Toruńskie pojęcie słów prawilność, sport, zasady”

Natomiast całą wypowiedź Piotra Szeligi odnośnie wczorajszych wydarzeń, zobaczysz tutaj – (VIDEO) Szeliga zabrał głos po awanturze na FAME 16! „Dostałem strzała, wywróciłem się między krzesełka. Dostałem drugiego, potem trzeciego w zęby”

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Boxdel chce zmierzyć się z Paluchem! "Nie mam za dużo wrogów. Chciałbym zawalczyć z Paluchem, bo po prostu..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.